قیمت بیت کوین به ۴۴ هزار دلار رسید! + جزئیات کامل

0 16

قیمت بیت کوین به ۴۴ هزار دلار رسید! + جزئیات کامل

بیت کوین شب گذشته موفق شد در سال ۲۰۲۳ برای اولین‌بار به سطح قیمتی ۴۴ هزار دلار برسد. ارزش هر واحد بیت کوین برای مقطعی کوتاه حتی به ۴۴,۴۰۰ دلار هم رسید و در لحظه‌ی نوشته‌شدن این مقاله با اصلاح بسیار جزئی با قیمت ۴۳,۷۳۹ دلار معامله می‌شود.

پادشاه رمزارزها سال ۲۰۲۲ تقریباً روند کاملاً نزولی را تجربه کرد و از حدود ۴۴ هزار دلار به ۱۶ هزار دلار رسید. به‌هر حال با شروع سال ۲۰۲۳، قیمت این ارز دیجیتال به‌طور مداوم در بلندمدت روند صعودی خود را حفظ کرده و از حدود ۱۶ هزار دلار اکنون به ۴۴ هزار دلار رسیده است که واقعاً چشمگیر به‌نظر می‌رسد و باعث ایجاد هیجان بسیار زیاد بین سرمایه‌گذاران و معامله‌گران شده است.

طبق داده‌های کوین‌مارکت‌کپ، قیمت اتریوم نیز روز گذشته با افزایش ۱٫۴ درصدی به ۲۲۷۵٫۷ دلار رسید. سایر رمزارزهای برتر جهان نیز هم‌زمان با رشد چشم‌گیر بیت کوین طی روزهای گذشته رشد کردند.

دید مثبت بازار به بیانیه‌ی اخیر فدرال رزرو و زمزمه‌های فراوان درمورد تأیید احتمالی صندوق قابل‌معامله‌ی بیت کوین (EFT) باعث شده خون تازه‌ای به رگ‌های جامعه‌ی رمزارزها تزریق شود و اکنون ارزش کلی این بازار به بالای ۱٫۵ تریلیون دلار رسیده است.

باید دید روند افزایش قیمت بیت کوین در محدوده‌ی بسیار مهم ۴۴ هزار دلار تا ۴۵ هزار دلار متوقف خواهد شد یا وضعیت بازار طوری پیش خواهد رفت که قیمت‌های بالاتر مثلاً ۴۸ هزار دلار را هم شاهد باشیم.Source link

Leave A Reply

Your email address will not be published.