قلک تترلند معرفی شد: نگه‌داری دارایی در ازای پاداش + جدید

0 56

قلک تترلند معرفی شد: نگه‌داری دارایی در ازای پاداش + جدید

«قلک تترلند» سرویس استیکینگی است که به کاربران اجازه ‌می‌دهد تا دارایی رمزارزی خود را در بازه زمانی پیشنهادی نگه‌داری و پس از پایان این بازه، پاداش دریافت کنند.

در این سرویس، کاربران ابتدا طرح خود را انتخاب می‌کنند. هر رمزارز پاداشی متفاوت دارد و کاربر می‌تواند انتخاب کند چه رمزارزی را در قلک نگه‌ دارد. سپس، قلک بازه‌های زمانی مختلفی به کاربر پیشنهاد می‌دهد و کاربر می‌تواند تعیین کند کدام بازه زمانی برایش مناسب است. در نهایت پس از پایان زمان استیک‌کردن دارایی، پاداش به‌صورت مستقیم به کیف پول تترلند کاربر واریز می‌شود.

این قابلیت از ۱۲ تیر‌ ۱۴۰۲ فراهم شده و کاربران می‌توانند برای استیک کردن دارایی‌شان از آن استفاده کنند. کاربران می‌توانند از این آدرس جزئیات طرح‌های مختلف را مشاهده و از بین آن‌ها انتخاب کنند.

تترلند پیش از این هم محصول دیگری به نام «تترلند کلاسیک» رونمایی کرده بود تا کاربران بتوانند در فضای ساده‌تری به خرید و فروش تتر بپردازند. «تترلند کلاسیک» با هدف بهینه‌سازی تجربه کاربری، فقط خدمات پایه و اصلی مثل خرید و فروش تتر و واریز و برداشت تومان را در اختیار کاربران قرار می‌دهد.Source link

Leave A Reply

Your email address will not be published.