قابلیت جادویی گلکسی S24 اولترا به گوشی‌های گوگل اضافه شد + جدید

0 10

قابلیت جادویی گلکسی S24 اولترا به گوشی‌های گوگل اضافه شد + جدید

یکی دیگر از ویژگی‌های قابل توجه جدید در پیکسل ۸ پرو Magic Compose است که به کاربران این امکان را می‌دهد تا با استفاده از هوش مصنوعی، پیام‌های پیش‌نویس‌شده‌ی خود را در پیام‌رسان گوگل به سبک‌های مختلفی همچون بی‌حس، هیجان‌زده، ترکیبی، آهنگین، شکسپیر، رسمی و کوتاه بازنویسی کنند.

در حالی که تمرکز فیچر دراپ ماه ژانویه (دی و بهمن) بر پرچمداران گوگل است، دستگاه‌های قدیمی‌تر پیکسل نیز مورد توجه قرار خواهند گرفت و ویژگی‌های جدیدی به آن‌ها افزوده خواهد شد.

علاوه‌بر ویژگی Magic Compose قابلیت جدیدی به نام Photomoji به گوشی پیکسل 3a و مدل‌های بالاتر گوشی‌های گوگل اضافه خواهد شد. Photomoji به شما امکان می‌دهد سوژه‌ی اصلی عکس‌های عادی را برش دهید و از آن برای واکنش به پیام‌ها استفاده کنید (قابایتی مشابه در گوشی آیفون هم ارائه می‌شود).

قابلیت Quick Share پیش‌تر با نام Nearby Share مورد استفاده قرار می‌گرفت و اکنون با آیکون Quick Share به گوشی‌های پیکسل افزوده شده است. این سیستم با Chrome OS، در گوشی‌های مجهزبه اندروید ۶ به بالا و همچنین ویندوز ۱۰ نسخه‌ی ۶۴ بیتی و جدیدتر در دسترس قرار خواهد گرفت.

پیکسل بادز پرو می‌تواند با استفاده از ویژگی Audio Switch به طور خودکار در بین دستگاه‌های مختلف جابه‌جا شود. این ویژگی قرار است به پیکسل واچ اضافه شود و به ایربادها این امکان را می‌دهد جابه‌جایی بین پیکسل واچ، پیکسل واچ ۲، تبلت پیکسل یا گوشی پیکسل را به سادگی انجام دهند.Source link

Leave A Reply

Your email address will not be published.