فروشگاه اینترنتی کیف ابزار، یک ابزارفروشی کامل + جدید

0 17

فروشگاه اینترنتی کیف ابزار، یک ابزارفروشی کامل + جدید

چرا باید از ابزار فروشی آنلاین کیف ابزار خرید کنیم؟

تامین کالا بدون واسطه: یکی از مهمترین ویژگی‌های فروشگاه کیف ابزار، فعالیت در قلب مراکز تامین و فروش ابزار و انعقاد قرارداد رسمی و دریافت نمایندگی مستقیم از شرکت‌های واردکننده و تولیدکننده ابزار است که امکان تامین کالا به صورت مستقیم را در اختیار این مجموعه قرار می‌دهد.

ارائه کالاهای متنوع: ارتباط مستقیم ابزارفروشی کیف ابزار با برندها و شرکت‌های معتبر، تنوع بسیار زیادی از محصولات داخلی و خارجی را به وجود آورده و این فروشگاه را به یکی از برترین و مهمترین مراکز فروش ابزارآلات در کشور تبدیل کرده است. خوشبختانه بسیاری از کالاها در بدو ورود به بازار از طریق این فروشگاه در اختیار مشتریان قرار می‌گیرند.

تضمین اصالت کالا: ارتباط مستقیم و بدون واسطه کیف ابزار با شرکت‌های مادر، احتمال فروش کالای تقلبی را به صفر می‌رساند و باعث اطمینان‌خاطر مشتریان در حین خرید محصولات مختلف می‌شود.

ارائه خدمات گارانتی واقعی: کلیه محصولات موجود در فروشگاه کیف ابزار همراه با گارانتی اصلی شرکت‌های تولیدکننده یا واردکننده در اختیار مشتریان قرار می‌گیرد. همچنین فروشگاه کیف ابزار شرایط ویژه‌ای را نیز برای مشتریان خود در نظر گرفته است که از میان آنها می‌توان به تعویض کالا در صورت وجود نقص فنی یا ایراد فیزیکی و ارائه تسهیلات برای دسترسی و استفاده آسان از خدمات گارانتی به مشتریان سراسر کشور اشاره کرد.

خدمات پشتیبانی و مشاوره حرفه‌ای: فروشگاه کیف ابزار در تمامی زمینه‌های فروش کالا از طریق درگاه‌های ارتباطی مختلف نظیر تماس تلفنی، شبکه‌های اجتماعی، گفتگوی آنلاین و حتی مراجعه حضوری، آماده پاسخگویی به نیازها و مشکلات مختلف مشتریان است.

ارسال سریع سفارش به سراسر کشور: در حال حاضر کلیه سفارش‌های با ارزش بیش از 5 میلیون تومان به شکل رایگان برای مشتریان سراسر کشور ارسال می‌شوند که در آینده نزدیک، امکانات و خدمات جذاب دیگری نیز به خدمات فعلی افزوده خواهد شد.

امکان خرید اقساطی: در روش خرید اقساطی، مشتریان می‌توانند میزان اعتبار و شرایط اقساط موردنظر خود را به دلخواه انتخاب کرده و پس از خرید ابزار و شروع فعالیت خود، مبلغ سبد خرید را در چندین سیکل مختلف پرداخت نمایند.

بررسی تخصصی محصولات: فروشگاه کیف ابزار علاوه بر رسالت فروشگاهی خود مبنی بر ارائه کالا با بهترین قیمت و کسب رضایت مشتری، به شکل گسترده در زمینه آگاهی‌بخشی و بررسی تخصصی ابزارآلات نیز در حال فعالیت است و با انجام اقدامات گسترده در شبکه‌های اجتماعی، حضور در نمایشگاه‌ها و رخدادهای مهم حوزه ابزارآلات و ارائه مقالات تخصصی در زمینه بررسی و معرفی تکنولوژی‌های جدید، به دنبال ایجاد یک فضای شفاف برای علاقمندان و کاربران فعال در این بخش است.Source link

Leave A Reply

Your email address will not be published.