غارت فروشگاه‌های اپل در فیلادلفیای آمریکا؛ حداقل ۱۵ نفر دستگیر شدند + جدید

0 129

غارت فروشگاه‌های اپل در فیلادلفیای آمریکا؛ حداقل ۱۵ نفر دستگیر شدند + جدید

گروهی از مردم در ناحیه‌ی مرکزی و سایر نواحی شهر فیلادلفیا شروع‌ به غارت فروشگاه‌ها کردند و براساس گزارش پلیس محلی، چندین دستگاه از محصولات اپل را نیز دزیدند. پلیس می‌گوید که مهاجمان عموماً افراد جوانی هستند که ماسک به چهره داشتند.

ویدیوهای منتشرشده در شبکه‌های اجتماعی گروهی از افراد جوان را در حال فرار‌کردن از فروشگاه‌های اپل به‌نمایش می‌گذارند. در دست برخی از این افراد، محصولات اپل دیده می‌شود. طبق گزارش NBC News، حدوداً ۱۵ تا ۲۰ نفر به‌دلیل اتفاقات اخیر بازداشت شده‌اند.

فعلاً تعداد فروشگاه‌هایی که به آن‌ها حمله شده، اعلام نشده است. به‌گفته‌ی پلیس فیلادلفیا، مهاجمان افزون‌بر آیفون، آیپد نیز سرقت کرده‌اند. گفته می‌شود که اپل به‌محض اطلاع از وقایع فیلادلفیا، تمامی آیفون‌های سرقت‌شده را غیرفعال کرده است. احتمالاً احتمال مکان‌یابی سارقان ازطریق دستگاه‌ها وجود دارد.

اپل به درخواست رسانه‌ها برای شفاف‌سازی درباره‌ی مکان‌یابی سارقان پاسخ نداده است. به‌نظر می‌رسد مهاجمان برخی از مدل‌های آیفون ۱۵ را به‌سرقت برده‌اند.

اپل گوشی‌های سری آیفون ۱۵ را اواخر شهریور رونمایی کرد. قیمت گوشی آیفون در آمریکا تغییر نکرده است تا خرید موبایل های جدید اپل برای افراد زیادی امکان‌پذیر باشد.Source link

Leave A Reply

Your email address will not be published.