عوامل تاثیر گذار بر کیفیت و قیمت عکاسی صنعتی در استودیو 9 + جزئیات کامل

0 17

عوامل تاثیر گذار بر کیفیت و قیمت عکاسی صنعتی در استودیو 9 + جزئیات کامل

در دنیای امروز، راه و رسم تبلیغات نسبت به سال‌ های پیش، بسیار تغییر کرده است. یکی از این روش ‌های تبلیغاتی استفاده از خدمات عکس برداری صنعتی است. ما، در استدیو ناین سال ها است که در این زمینه فعالیت می کنیم. شما می‌ توانید برای عکس‌ برداری از محصولات تولیدی خود، از ما کمک بگیرید.

موارد موثر بر قیمت عکاسی صنعتی

اگر شما به عنوان کارفرما قصد دارید برای عکاسی از محصولاتی که تولید کرده اید اقدام به سفارش کنید، باید به این نکته توجه داشته باشید که نوع سفارش شما برای ما از اهمیت ویژه ای برخوردار است. استدیو ناین می تواند در این زمینه مشاور خوبی برای شما باشد. از جمله دیگر عوامل موثر بر قیمت می‌ توان به موارد زیر اشاره کرد:

صحنه آرایی

صحنه آرایی به معنای چیدمان متناسب با نوع محصول گفته می ‌شود که توسط عکاس و یا عکاسان پروژه اتفاق می ‌افتد. هر قدر این چیدمان به صورت اصولی انجام شده باشد، کیفیت عکاسی هم بالاتر می ‌رود و به واسطه آن قیمت پروژه هم افزایش خواهد یافت.

نوع محصول

عکس برداری‌ های تبلیغاتی یا خدمات عکاسی صنعتی همواره بر اساس نوع محصول انجام می ‌شوند. برای مثال در پروژه‌ های عکس برداری از مواد غذایی، تکنیک‌ هایی که مورد استفاده قرار می‌ گیرند، با پروژه عکس برداری از محصولات صنعتی و کارخانه‌ ها بسیار متفاوت است.

زمان پروژه

یکی از مهم‌ ترین عوامل موثر بر قیمت عکاس برداری بحث زمان است. هر قدر زمان یک پروژه‌ کمتر به طول بیانجامد، قیمت نهایی آن هم کاهش می یابد.

وظایف کارفرما در پروژه ‌های عکس برداری

شاید در نگاه اول این طور به نظر برسد که کارفرما مسئولیت خاصی به جز پرداخت هزینه و قیمت عکاسی صنعتی ندارد. اما کمی که دقیق ‌تر بشویم، می ‌بینیم کارفرمای پروژه جدای از بحث هزینه باید محیط کار عکاسان را نیز آماده کند.

محیطی که بتوانند به خوبی در آن به کارشان بپردازند و از ورود افراد متفرقه و رفت و آمد های بیهوده به صحنه کار جلوگیری کند. همچنین کارفرما امنیت محیط را هم باید تضمین کند تا عکاسان بدون نگرانی از بروز اتفاقاتی مانند سرقت لوازم، بتوانند به خوبی کار خود را انجام دهند.Source link

Leave A Reply

Your email address will not be published.