علت روشن نشدن کولر گازی + جدید

0 95

علت روشن نشدن کولر گازی + جدید

آیا هنگام خرید کولرگازی ظرفیت آن را در نظر گرفته‌اید؟ خب، این اشتباهی است که اکثرا نادیده گرفته می‌شود؛ اما می‌تواند تأثیر زیادی بر عملکرد سیستم تهویه مطبوع داشته باشد. کولر که اندازه و ظرفیت مناسبی نداشته باشد، باید سخت‌تر کار کند و فشار زیاد باعث خرابی آن خواهد شد.

زمانی‌که کولر در محیطی کوچک ظرفیتی بیشتر از حد نیاز داشته باشد، به‌سرعت روشن و خاموش می‌شود و باعث خرابی‌ خواهد شد. علاوه‌بر این، رطوبت اضافی را از بین نمی‌برد؛ چراکه برای مدت زمان کافی روشن نمی‌ماند.

از طرفی دیگر، کولر با ظرفیت کم در محیط بزرگ باید مدت زمان زیادی برای خنک یا گرم‌کردن خانه کار کند که ممکن است باعث گرم‌شدن بیش از حد خازن شود.

سیستم تهویه مطبوع که ظرفیت مناسبی نداشته باشد، می‌تواند هزینه‌های شما را افزایش دهد.

برخی پارامترها تعیین می‌کنند که کولرگازی با چه ظرفیتی نیاز دارید، مانند متراژ خانه، آب‌و‌هوا و تعداد پنجره‌ها. شما باید سراغ متخصص حرفه‌ای بروید تا ظرفیت مناسب کولر گازی خود را پیدا کنید.

با موارد فوق شاید متوجه شده باشید که چرا کولر شما روشن نمی‌شود و در نهایت راهکار را پیدا کردید؛ اما حتی در این صورت هم توصیه می‌کنیم برای جلوگیری از بروز مشکلات مشابه در آینده با یک متخصص تماس بگیرید.

با داشتن متخصص که سرویس‌های سالانه را انجام دهد، می‌توانید از هرگونه مشکلات و خرابی احتمالی کولر گازی خود در آینده جلوگیری کنید.Source link

Leave A Reply

Your email address will not be published.