ظاهراً برخی مدیران ارشد اپل با ساخت هدست ویژن پرو مخالف بوده‌اند + جزئیات کامل

0 110

ظاهراً برخی مدیران ارشد اپل با ساخت هدست ویژن پرو مخالف بوده‌اند + جزئیات کامل

جانی سروجی، معاون ارشد فناوری‌های سخت‌افزار اپل، یکی از مهره‌های اصلی ویدیوهای معرفی محصولات اخیر این شرکت بوده است. به‌هرحال سروجی در ویدیوی معرفی ویژن پرو و تراشه‌ی جدید این دستگاه یعنی R1 و همچنین معرفی مک استودیو و مک پرو جدید حضور نداشت.

به‌هرحال، اپل ویژن پرو محصول بحث‌برانگیزی برای این شرکت بود و منابع معتبری مثل نیویورک‌تایمز و بلومبرگ قبل‌ از عرضه‌ی هدست واقعیت ترکیبی کوپرتینویی‌ها، تأکید کردند در داخل این شرکت اختلاف‌نظرهایی درمورد محصول مذکور وجود دارد. براساس اعلام بلومبرگ، سروجی با وجود مشارکت تیمش در توسعه‌ی ویژن پرو، از این پروژه فاصله گرفت و با شک و تردید، آن را با پروژه‌های علمی مقایسه کرد. با غیبت مرموز سروجی در رویداد معرفی اولین نسل ویژن پرو، می‌توان این‌ برداشت را کرد که ترجیح داده با چنین پروژه‌ای ارتباط نداشته باشد.

در مقاله‌ی بلومبرگ که تاریخ آن به ۱۸ می برمی‌گردد، آمده که مراحل توسعه‌ی ویژن پرو با مشکلات طراحی مواجه بوده است. مقاله‌ی ۲۶ مارس نیویورک‌تایمز نیز اشاره می‌کند ابتدا قرار بود ویژن پرو شبیه عینک‌های معمولی باشد اما درنهایت به محصولی تبدیل شد که ظاهر آن مثل اکثر هدست‌های واقعیت مجازی است. تونی فادل، معاون ارشد سابق واحد سخت‌افزار اپل نیز یکی از منتقدان هدست واقعیت ترکیبی این شرکت بود که قیمت بالا و نداشتن استراتژی بازاریابی قانع‌کننده ازجمله مواردی بود که به آن‌ها اشاره داشت.Source link

Leave A Reply

Your email address will not be published.