طراح آیفون «روح اپل» را به مخلوط‌کن قابل‌حمل تزریق می‌کند + جدید

0 173

طراح آیفون «روح اپل» را به مخلوط‌کن قابل‌حمل تزریق می‌کند + جدید

در سال ۲۰۲۳، متیو مور و داکوتا آدامز، کارمندان سابق اپل، استارتاپ Cruz را بنیان‌گذاری کردند. رنگ و مواد اولیه و طراحی بدنه‌ی BlenderCap به‌گونه‌ای است که حس می‌کنید این محصول را اپل ساخته است. مور و آدامز عضو تیم طراحی اپل بودند.

مخلوط‌کن‌ها و محصولات مشابه بازار بسیار شلوغی دارند و شماری از شرکت‌هایی که در این حوزه به خلق نوآوری دست زدند، با شکست مواجه شدند. برای مثال، استارتاپی به نام Juicero که دستگاه میوه‌خشک‌کن ۶۹۹ دلاری می‌فروخت، در سال ۲۰۱۷ ورشکست شد. Cruz به BlenderCap به‌عنوان دسته‌ی جدیدی از محصولات نگاه می‌کند که قابلیت‌های زیادی برای موفقیت در بازار دارد.

Cruz می‌خواهد با تولید محصولاتی چشم‌نواز که کیفیت بهتری از رقبا دارند و در طراحی آن‌ها از سبک طراحی اپل الهام گرفته شده است، خودش را متمایز کند. مور می‌گوید: «می‌خواهیم محصولات را با روح اپل تولید کنیم.»

مشخص نیست که جانی آیو چقدر در Cruz سرمایه‌گذاری کرده است و ارزش بازار این استارتاپ به چند میلیون دلار می‌رسد. افزون‌بر جانی آیو، قائم‌مقام سابق تیم طراحی تولید اپل نیز در این استارتاپ سرمایه‌گذاری کرده است. ناگفته نماند که مدیرعامل سابق eBay یکی دیگر از سرمایه‌گذاران است.Source link

Leave A Reply

Your email address will not be published.