صفحه‌نمایش آیفون ۱۵ پرو باریک‌ترین حاشیه‌ را میان تمام گوشی‌ها خواهد داشت؟ + جزئیات کامل

0 43

صفحه‌نمایش آیفون ۱۵ پرو باریک‌ترین حاشیه‌ را میان تمام گوشی‌ها خواهد داشت؟ + جزئیات کامل

در حالی که هر چهار مدل از داینامیک آیلند بهره خواهند برد، تنها آیفون ۱۵ پرو و آیفون ۱۵ پرومکس از حاشیه‌هایی باریک‌تر از نسل قبلی استفاده خواهند کرد. بر اساس شایعات مدل‌های پرو و پرومکس دارای عنوان باریک‌ترین حاشیه‌ها بین تمام تلفن‌های همراه خواهند بود.

اگر این تصاویر واقعاً مربوط به سری آیفون ۱۵ باشند نشان می‌دهند که حداقل در بخش جلویی هر چهار دستگاه، طراحی یکسانی را شاهد خواهیم بود و اپل از این به بعد در آیفون‌های خود، به‌جز مدل اس‌ای ۴ که براساس شایعات به جای تاچ آیدی با فیس‌ آیدی ناچی همانند آیفون ۱۴ عرضه خواهد شد، دیگر از ناچ استفاده نخواهد کرد.

بر اساس اخبار منتشرشده فروش آیفون ۱۴ استاندارد و آیفون ۱۴ پلاس از انتظار اپل بسیار پایین‌تر بوده است و به همین دلیل اپل تصمیم دارد تا با ایجاد تغییراتی اساسی در آیفون ۱۵ و آیفون ۱۵ پلاس به فروش بهتر این دو نسخه کمک کند.

علاوه‌براین به نظر می‌رسد همانند سال گذشته اپل تصمیم به استفاده از دو پردازنده‌ی متفاوت در نسخه‌ی استاندارد و پرو را دارد. مدل‌های پرو از پردازنده‌ی جدید A17 اپل استفاده خواهند کرد و مدل‌های استاندارد از A16  سال گذشته استفاده خواهند کرد. تفاوت دیگر بین مدل پرو و استاندارد به دوربین باز می‌گردد. براساس شایعات مدل‌های پرو از یک دوربین پریسکوپی برای دوربین تله فوتو استفاده خواهند کرد.Source link

Leave A Reply

Your email address will not be published.