شیائومی: اپل و سامسونگ موفقیت در بازارهای بین‌المللی را دشوار می‌کنند + جدید

0

[ad_1]

شیائومی: اپل و سامسونگ موفقیت در بازارهای بین‌المللی را دشوار می‌کنند + جدید

شیائومی ۱۴ اولترا، جدیدترین پرچمدار شیائومی، ۲۲ فوریه (۳ اسفند) در چین رونمایی شد. بهترین گوشی شیائومی در ۲۵ فوریه (۶ اسفند) با قیمت ۱٬۴۹۹ یورو (۱۶۲۴٫۶۹ دلار) به بازار جهانی هجوم برد. قیمت گوشی شیائومی مدل ۱۴ اولترا نشان می‌دهد که غول چینی جدیدترین پرچمدار خود را رقیبی جدی برای بازیگران اصلی بازار جهانی یعنی سامسونگ و اپل می‌بیند.

لو ویبینگ، رئیس شیائومی، با انتشار پستی در ویبو گفت موفقیت شیائومی ۱۴ اولترا در بازار جهانی برای این شرکت حائز اهمیت است و موجب استحکام جایگاه شیائومی خواهد شد.

رئیس شیائومی خاطرنشان کرد که شرکت‌های چینی به‌دلیل تسلط اپل و سامسونگ بر بازارهای جهانی هنوز راه درازی تا «بین‌المللی‌ شدن» در پیش دارند. بااین‌حال شیائومی باز هم موفق شد در بازارهای داخلی رضایت کاربران را جلب کند و با استقبال خوبی روبه‌رو شود.

فروش شیائومی ۱۴ اولترا در اروپا در اولین روز عرضه‌ی این محصول بسیار بیشتر و چشمگیرتر از نسل قبلی بود و موفق شد از شیائومی ۱۳ اولترا پیشی بگیرد. شیائومی ۱۴ نیز نسبت‌ به شیائومی ۱۳ تا ۶ برابر بیشتر مورد استقبال خریداران قرار گرفت.

قیمت گوشی جدید شیائومی ۱۴ اولترا با ۱۶ گیگابایت رم و ۵۱۲ گیگابایت فضای ذخیره‌سازی ۱٬۶۲۴ دلار (۱۱٬۶۰۰ یوان) است. این قیمت به‌طور قابل‌ توجهی بالاتر از قیمت این گوشی در بازار چین به‌حساب می‌آید.

نسخه‌هایی از شیائومی ۱۴ اولترا با ۱۲ گیگابایت رم و ۲۵۶ گیگابایت فضای ذخیره‌سازی، ۱۶ گیگابایت رم و ۵۱۲ گیگابایت فضای‌ ذخیره‌سازی و ۱۶ گیگابایت رم و یک ترابایت فضای ذخیره‌سازی به‌ترتیب با قیمت ۶٬۴۹۹ یوان (۹۰۲ دلار)، ۶٬۹۹۹ یوان (۹۷۱ دلار) و ۷٬۷۹۹ یوان (۱٬۰۸۲ دلار) در چین به‌ فروش می‌رسند.

پرچمدار جدید شیائومی روی قابلیت‌های دوربین تمرکز کرده و به دوربین اصلی یک اینچی ۵۰ مگاپیکسلی LYT900 سونی که از دیافراگم متغیر از f/1.6 تا f/4.0 پشتیبانی می‌کند، مجهز است و همچنین از دوربین‌ تله‌فوتو با حسگر IMX858 سونی بهره می‌برد.

[ad_2]

Source link

Leave A Reply

Your email address will not be published.