شارژ ایرانسل برای دیگران + جزئیات کامل

0 55

شارژ ایرانسل برای دیگران + جزئیات کامل

شاید برایتان پیش آمده باشد که کسی از شما بخواهد برای سیم‌کارتش شارژ اعتباری بخرید. با توجه به این‌که سیم‌کارت‌های اعتباری در صورت تمام شدن شارژشان امکان برقراری تماس و ارسال پیامک را ندارند ممکن است کسی از شما بخواهد در سریع‌ترین زمان ممکن برایش اعتبار بخرید.

اگر فردی که از شما تقاضای خرید شارژ کرده‌ است سیم‌کارت اعتباری ایرانسل دارد، لازم است با روش‌های خرید شارژ ایرانسل برای دیگران آشنا باشید تا بتوانید خیلی سریع و فوری برایش اعتبار تهیه کنید و بفرستید. اگر برایتان سوال است که چطور باید این کار را انجام دهید، تا انتهای این مطلب با ما همراه باشید.

روش‌های خرید شارژ ایرانسل برای دیگران

برای این که بتوانید برای شخص دیگری اعتبار سیم‌کارت اپراتور ایرانسل را بخرید، راه‌های آفلاین و آنلاین مختلفی پیش روی شما است. قطعاً یکی از این راه‌ها خرید شارژ از طریق دستگاه ATM و ارائه رسید شارژ همراه با رمز درج‌شده روی آن است. در این روش ساده و سنتی شخص رمز شارژ را وارد کرده و سیم‌کارتش شارژ می‌شود.

در حال حاضر اما اکثر مشترکین ترجیح می‌دهند از روش‌های آنلاین و شارژ مستقیم سیم‌کارتشان استفاده کنند. در خصوص خرید شارژ ایرانسل برای دیگران هم احتمالاً شما ترجیح می‌دهید از روش‌های آنلاین و مستقیم استفاده کنید تا با چند کلیک ساده مبلغ مورد نظرتان را به‌عنوان اعتبار سیم‌کارت به دیگری انتقال دهید.

برای این‌کار، هم می‌توانید از کدهای دستوری مربوطه استفاده کنید و هم این امکان را دارید که از طریق سایت و اپلیکیشن ایرانسل من برای دوستان یا خانواده‌تان شارژ بخرید و مستقیم به آن‌ها انتقال دهید. در ادامه، این روش‌ها را برایتان توضیح خواهیم داد.

خرید شارژ برای دیگران از طریق کد دستوری #1*

در صفحه شماره‌گیر موبایل خود کد #1* را شماره‌گیری کنید. در ادامه نوع خدمتی که می‌خواهید یعنی «شارژ» را با وارد کردن عدد 1 انتخاب کنید. در مرحله بعد اپراتور خود یعنی «ایرانسل» را با وارد کردن عدد 1 انتخاب کنید. سپس، نوع شارژ یعنی مستقیم را انتخاب کنید و عدد 1 را وارد کنید.Source link

Leave A Reply

Your email address will not be published.