شارژدهی گوشی وان پلاس ۱۲ مثال‌زدنی خواهد بود + جدید

0 31

شارژدهی گوشی وان پلاس ۱۲ مثال‌زدنی خواهد بود + جدید

در گواهینامه‌ی 3C مربوط به گوشی جدید وان‌پلاس، به پشتیبانی آن از شارژ سیمی ۱۰۰ وات اشاره شده است تا مُهر تاییدی باشد بر شایعاتی که به افزایش‌نیافتن سرعت شارژ این دستگاه درمقایسه‌با نسل قبل اشاره می‌کردند. در این گواهینامه، به آداپتور شارژ ۱۱ ولت و ۹٫۱ آمپر اشاره شده است که درواقع، همان آداپتور فعلی وان‌ پلاس ۱۱ است.

Digital Chat Station، افشاگر خوش‌سابقه‌ی شبکه‌ی اجتماعی ویبو، اطلاعاتی منتشر کرده است که در آن به بهره‌مندی وان‌پلاس ۱۲ از شارژ سریع بی‌سیم ۵۰ وات و افزایش ظرفیت باتری آن به ۵٬۴۰۰ میلی‌آمپر‌ساعت اشاره شده است؛ اخباری که موجب خوشحالی طرفداران این برند می‌شود.

مطابق شایعات پیشین، گوشی هوشمند وان‌ پلاس ۱۲ از صفحه‌نمایش ۶٫۸۲ اینچی اولد با نرخ نوسازی ۱۲۰ هرتز و پردازنده اسنپدراگون ۸ نسل ۳ بهره خواهد برد.

تیزری که چند روز پیش منتشر شد، تأیید کرد که وان‌پلاس برای دوربین پرچم‌دار جدید خود از حسگر جدید سونی Lytia و لنز دوربین با قابلیت زوم اپتیکال سه‌برابری استفاده خواهد کرد.

درباره‌ی قیمت گوشی جدید وان‌پلاس اطلاعاتی منتشر نشده است؛ اما انتظار می‌رود درمقایسه‌با نسل قبل افزایش چندانی پیدا نکند.Source link

Leave A Reply

Your email address will not be published.