سیومسیج تلگرام بازطراحی شد؛ آپدیت بزرگ پیام رسان Telegram + جزئیات کامل

0 23

سیومسیج تلگرام بازطراحی شد؛ آپدیت بزرگ پیام رسان Telegram + جزئیات کامل

تلگرام در اوایل ۲۰۲۴ ویژگی‌هایی مثل بهبود Saved Messages، پیام‌های صوتی و ویدیویی یک‌بار‌مصرف، فهمیدن زمان دقیق خوانده‌شدن پیام‌ها و موارد دیگر را اضافه کرد. این پیام‌رسان همچنین ویژگی‌های کاربردی جدیدی را فقط برای کاربران پریمیوم خود ارائه داده است. لیست کامل تغییرات تلگرام تا امروز اعلام نشده بود.

نسخه‌ی جدید Saved Messages

هر کاربر، چت ویژه‌ای به‌نام Saved Messages (پیام‌های ذخیره‌شده) دارد که مکانی برای نگهداری یادداشت‌ها، یادآورها، پیام‌های ارسال‌شده از چت‌های دیگر و… است.

آپدیت جدید تلگرام، بخش Saved Messages را به سیستم ذخیره‌سازی ابری بسیار قدرتمند برای لینک‌ها، محتواهای چندرسانه‌ای و علاقه‌مندی‌ها تبدیل می‌کند.

حالا می‌توانید پیام‌های ذخیره‌شده را در چت‌ هر فرد به‌صورت جداگانه یا به‌صورت یک لیست کامل مشاهده و آن‌ها را با برچسب‌ سازماندهی کنید. علاوه‌بر این می‌توانید از تب جدید Saved (ذخیره‌شده) در چت‌ها، برای دسترسی به پیام‌‌های ذخیره‌شده از آن چت استفاده کنید.

حالت جدید View as Chats به‌شما اجازه می‌دهد فهرستی از چت‌هایی که پیام‌های آن‌ها را به دیگران ارسال کرده‌اید، مشاهده کنید. این چت‌ها شامل همه‌ی پیام‌هایی می‌شود که از کاربران، گروه‌ها و کانال‌ها به سیو مسیج خود ارسال کرده‌اید. علاوه‌بر این امکان سنجاق‌کردن هرکدام از پیام‌های مذکور در بالای صفحه وجود دارد.

برچسب‌گذاری Saved Messages

تلگرام اکنون قابلیت برچسب‌گذاری Saved Messages را برای سازماندهی بیشتر ارائه می‌دهد. بدین‌ترتیب می‌توان پیام‌های ذخیره‌شده را به‌سرعت فیلتر یا در آن‌ها جست‌وجو کرد.

از آن‌جاکه برچسب‌ها براساس ایموجی هستند، افزودن برچسب به آسانیِ ثبت واکنش به پیام‌ها است اما می‌توان نامی برای آن‌ها تعیین کرد. برچسب‌ها درحال حاضر برای همه‌ی کاربران تلگرام پریمیوم اندروید دردسترس قرار دارند.

چت‌ها، گروه‌ها و کانال‌ها همگی بخش جدیدی را برای دسترسی سریع به عکس‌ها، لینک‌ها، موسیقی و موارد دیگر ارائه می‌دهند. این به‌روزرسانی، برگه‌ی Saved جدیدی ارائه می‌دهد و حاوی پیام‌هایی است که به بخش پیام‌های ذخیره‌شده ارسال کرده‌اید.

جست‌وجوی ارتقایافتهSource link

Leave A Reply

Your email address will not be published.