سری گلکسی S24 سامسونگ؛ تاریخ معرفی، مشخصات، قیمت و تمام شایعاتی که تا‌کنون می‌دانیم + جدید

0 54

سری گلکسی S24 سامسونگ؛ تاریخ معرفی، مشخصات، قیمت و تمام شایعاتی که تا‌کنون می‌دانیم + جدید

براساس شایعات، همان دوربین‌های ۵۰ مگاپیکسلی گلکسی اس ۲۳ و گلکسی اس ۲۳ پلاس را در گلکسی اس ۲۴ و گلکسی اس ۲۴ پلاس خواهیم دید. پیش‌بینی می‌شود که دوربین‌های ۱۲ مگاپیکسلی اولتراواید، ۱۰ مگاپیکسلی تله‌فوتو ۳ برابری، ۱۲ مگاپیکسلی سلفی موجود در مدل‌های اس ۲۳ نیز در مدل‌های اس ۲۴ حضور داشته باشند.

ظاهراً نباید انتظار تغییری از دوربین اصلی ۲۰۰ مگاپیکسلی گلکسی اس 24 اولترا داشته باشیم و احتمالاً خبری از تغییر دوربین‌های فوق عریض ۱۲ مگاپیکسلی یا سلفی ۱۲ مگاپیکسلی نخواهد بود. بااین‌حال یکی از شایعات ادعا می‌کند که حسگر دوربین اولتراواید اندازه‌ای ۱ اینچی خواهد داشت که آن را به یکی از بزرگ‌ترین حسگرهای موجود در بازار تبدیل خواهد کرد.

همچنین شاید اتفاقی برای یک یا هر دو دوربین تله فوتو ۱۰ مگاپیکسلی آن به عنوان بخشی از ارتقای گلکسی اس 24 اولترا رخ دهد.

به گفته افشاگری با نام RGCloudS، دوربین‌های تله فوتو S24 اولترا می‌توانند به لطف زوم بیشتر، حسگر بزرگ‌تر و دیافراگم بازتر برای تصاویر روشن‌تر، توانایی‌های بیشتری به دست آورند. این می‌تواند منجر به زوم حداکثر تا ۱۵۰ برابر (در حال حاضر ۱۰۰ برابر در Ultra) و زوم چشمگیر متغیر شود.

منبع دوم از وجود زوم هیبریدی با قابلیت تغییر بین زوم اپتیکال ۳ برابر و ۱۰ برابر در گلکسی اس ۲۴ اولترا خبر می‌دهد.

هر تغییری که سامسونگ در گلکسی اس ۲۴ اولترا ایجاد کند، حداقل یک افشاگر انتظار تغییرات بزرگی از دوربین تله‌فوتو دارد. IceUniverse ماه آگوست در ایکس نوشت: «من اطمینان کامل دارم که گلکسی S24 اولترا عملکرد دوربین تله‌فوتو ۳ برابری را بهبود می‌بخشد و این یعنی کیفیت تصویر ۳ تا ۱۰ برابری بهبود قابل توجهی خواهد داشت. بعدها مشخص شد که به نظر او این افزایش از یک دوربین ۵۰ مگاپیکسلی جدید حاصل خواهد شد.»

افشاگر دیگری به نام Yogesh Brar پیش‌بینی کرده است که دوربین تله‌فوتو ۵۰ مگاپیکسلی با زوم ۳ برابری جایگزین دوربین تله‌فوتو ۱۰ مگاپیکسلی ۳ برابری در اس 23 اولترا شود. دوربین ۱۰ مگاپیکسلی دوم با زوم ۱۰ برابری باقی خواهد ماند.

Ice Universe برداشت متفاوتی از این موضوع دارد و می‌گوید دوربین ۵۰ مگاپیکسلی را می‌توان در دوربین تله‌فوتوی جدید ۵ برابری استفاده کرد، درحالی‌که دوربین تله‌فوتوی ۳ برابری فعلی به همان شکلی که هست، باقی می‌ماند.

مشخصات و عملکرد گلکسی S24Source link

Leave A Reply

Your email address will not be published.