سامسونگ و مدیاتک می‌خواهند رکورد سرعت آپلود 5G را بکشنند + جزئیات کامل

0 68

سامسونگ و مدیاتک می‌خواهند رکورد سرعت آپلود 5G را بکشنند + جزئیات کامل

سامسونگ با همکاری مدیاتک به نقطه‌ عطف درخورتوجهی در عملکرد سرعت آپلود 5G دست یافته‌اند. این دو شرکت آزمایش‌های گسترده‌ای را در آزمایشگاه غول فناوری کره‌ی جنوبی انجام دادند تا نتایج حاصل از توانایی‌های خود را به‌ نمایش بگذارند.

دستاورد پیشگامانه‌ی سامسونگ و مدیاتک شامل استفاده از شبکه‌ی مستقل 5G بود. شبکه‌های سامسونگ از هسته‌ی 5G و رادیوهای C-Band Massive MIMO که واحد توزیع‌شده‌ی مجازی (vDU) است، برای آزمایش استفاده کردند. مدیاتک دستگاه آزمایشی مجهز به تراشه‌ی جدید CPU مبتنی‌بر M80 ارائه داد که از سه آنتن در یک کانال بهره می‌برد. حاصل تلاش‌های مشترک این دو شرکت، دستیابی به سرعت آپلود فوق‌العاده‌ی ۳۶۳ مگابیت‌برثانیه بود.

گیزموچاینا می‌نویسد پیشرفت سامسونگ و مدیاتک ظرفیت زیادی برای محصولات مصرفی آینده دارد؛ زیرا سرعت آپلود شبکه را به‌میزان درخورتوجهی افزایش می‌دهد و این قابلیت برای فعالیت‌هایی مثل پخش زنده‌ی ویدیویی با وضوح بالا، کنفرانس ویدیویی هنگام حرکت و بازی‌های چندنفره بسیار مفید است و عملکرد روان‌تری ارائه خواهد داد.

دونگ وو لی، رئیس گروه راهکارهای فناوری در شبکه‌های سامسونگ، هیجان خود را نسبت‌ به دستاورد و پتانسیلی که برای دستگاه‌های مصرف‌کننده دارد ابراز کرد. سرعت آپلود بالا، مزیت‌هایی به‌همراه دارد که تجربه‌ی کاربران را متحول می‌کند. لی بر تعهد سامسونگ و مدیاتک برای بهبود شبکه‌های مشتریان آن‌ها با استفاده از پیشرفته‌ترین فناوری موجود، تأکید کرد.Source link

Leave A Reply

Your email address will not be published.