سامسونگ مانیتور بی‌سیم The Link را رونمایی کرد؛ نوآوری به سبک کره‌ای‌ها + جدید

0 14

سامسونگ مانیتور بی‌سیم The Link را رونمایی کرد؛ نوآوری به سبک کره‌ای‌ها + جدید

سامسونگ در CES امسال از یک مانیتور جدید به نام The Link رونمایی کرده است که بر اساس بیانیه‌ی مطبوعاتی رسمی، جزو باریک‌ترین و سبک‌ترین مانیتورهای ۳۲ اینچی LED با وضوح 4K در جهان است.

برای اتصال مانیتورهای The Link به یک‌دیگر، نیازی به سیم نیست و با استفاده از پوگو پین می‌توان آن‌ها را به صورت زنجیره‌ای به یک دیگر وصل کرد. همچنین، امکان اتصال بی‌سیم این مانیتورها به کامپیوتر فراهم است.

سامسونگ با سیستم ارتباطی بی‌سیمش می‌خواهد تنظیمات نمایشگر در مانیتورهای مختلف کمترین ناهمخوانی را با یکدیگر داشته باشند. ناگفته نماند که جدیدترین مانیتور سامسونگ توانسته جایزه‌‌ی نوآوری CES در بخش لوازم جانبی و لوازم جانبی کامپیوتر را از آن خود کند.

مقاله‌های مرتبط

بر اساس تنها رندر این محصول، به نظر می‌رسد که مانیتور The Link بسیار باریک و طراحی جالبی دارد. در این تصویر مانیتورها در کنار هم قرار گرفته‌اند و با پوگو پین به هم متصل هستند. البته با استفاده از این رندر نمی‌توان به تمامی ویژگی‌ها و قابلیت‌های مانیتور دست پیدا کرد.

سامسونگ تاکنون به اطلاعات چندان زیادی از محصول جدیدش اشاره‌ی نکرده و هنوز قیمت مانیتور سامسونگ اعلام نشده است. باید منتظر باشیم تا با عرضه‌ی رسمی این محصول در آینده‌‌ی نزدیک، اطلاعات بیشتری از آن منتشر شود.Source link

Leave A Reply

Your email address will not be published.