سامانه رایتل من؛ راهنمای ویژگی ها و خدمات + جدید

0 37

سامانه رایتل من؛ راهنمای ویژگی ها و خدمات + جدید

اپراتورهای مختلف برای ارائه خدمات و سرویس‌های مختلف خود و همچنین برای سهولت دسترسی مشترکین خود به استفاده از امکاناتی که اپراتور در اختیارشان می‌گذارد نرم‌افزارهای کاربردی ساخته و ارائه می‌کنند.

همان‌طور که اپراتورهای همراه اول و ایرانسل اپلیکیشن‌های همراه من و ایرانسل من را طراحی و به مشترکان و کاربران خود ارائه کرده‌اند، رایتل هم سامانه رایتل من و همچنین، اپلیکیشن موبایلی رایتل من را برای ارائه امکانات و خدمات خود عرضه کرده است. علاوه بر اپلیکیشن، رایتل یک سامانه به نام سامانه رایتل من هم دارد که برای مشترکان این اپراتور قابل دسترس است.

این اپلیکیشن در گوشی‌های دارای سیستم عامل اندروید قابل دسترس است. برای مشترکین رایتل که از آیفون و سیستم عامل IOS استفاده می‌کنند هم نسخه وب‌اپلیکیشن رایتل من قابل استفاده است. کاربران آیفون همچنین می‌توانند از استورهای ایرانی برنامه‌های آیفون این اپلیکیشن را دانلود کنند.

اگر از مشترکان اپراتور رایتل هستید و می‌خواهید با اپلیکیشن رایتل من آشنا شوید، خدمات مختلف اپلیکیشن رایتل من را بشناسید و نحوه کار با آن را یاد بگیرید تا پایان این مطلب با زومیت همراه باشید.

دریافت و نصب اپلیکیشن رایتل من

امکانات متنوعی که رایتل برای مشترکان خود در نظر گرفته است، در این برنامه کاربردی در دسترس کاربران است و افراد با دریافت اپلیکیشن رایتل من از وب‌سایت رایتل یا فروشگاه‌های نرم‌افزارها و اپلیکیشن‌ها می‌توانند آن را نصب کرده و از سرویس‌هایش استفاده کنند.

اگر قصد دانلود و نصب این اپ را دارید به وب‌سایت رایتل به نشانی www.rightel.ir بروید. در نوار بالای صفحه روی گزینه «رایتل من» کلیک کنید و در ادامه گزینه «دانلود رایتل من» را انتخاب کنید. به این ترتیب، صفحه‌ای به شما نمایش داده می‌شود که در آن می‌توانید انتخاب کنید متناسب با نوع سیستم عامل گوشی خود از چه پلتفرمی برای دانلود این اپلیکیشن استفاده کنید.با کلیک روی پلتفرم مورد نظر به صفحه دریافت این اپلیکیشن در پلتفرم هدایت می‌شوید.Source link

Leave A Reply

Your email address will not be published.