رونمایی شیائومی ۱۴ اولترا بسیار نزدیک است؛ رقیب قدرتمند گلکسی S24 اولترا + جدید

0 4

رونمایی شیائومی ۱۴ اولترا بسیار نزدیک است؛ رقیب قدرتمند گلکسی S24 اولترا + جدید

شیائومی که در بازار موبایل چین جایگاهش را به هواوی واگذار کرده است، به‌زودی از گوشی شیائومی ۱۴ اولترا رونمایی خواهد کرد. تاکنون شایعات زیادی درباره‌ی محصول جدید شیائومی شنیده‌ایم اما هیچ‌گونه اطلاعاتی به‌طور رسمی دردسترس قرار نگرفته است.

اطلاعیه‌ای توسط مدیرعامل شیائومی در ویبو منتشر شده است که نشان می‌دهد فاصله‌ی زیادی تا رونمایی از این گوشی نداریم. لو وی‌بینگ می‌گوید که قصد دارد «خیلی زود» گوشی‌اش را با مدل جدیدی که در زمینه‌ی دوربین حرف‌های زیادی برای گفتن دارد، تعویض کند. احتمالاً این مدل، گوشی شیائومی ۱۴ اولترا خواهد بود.

انتظار می‌رود که شیائومی ۱۴ اولترا در اواخر مارس (اوایل فروردین) رونمایی شود. البته ممکن است چینی‌ها از کنگره‌ی جهانی موبایل که از تاریخ ۲۶ تا ۲۹ فوریه (۷ تا ۱۰ اسفند) برگزار می‌شود، برای نمایش بهترین گوشی شیائومی در سال ۲۰۲۴ استفاده کنند.

انتظار می‌رود که پرچمدار جدید شیائومی در زمینه‌ی دوربین به‌طور قابل‌توجهی پیشرفت کند. مطابق گزارش‌های جدید، این گوشی دارای دوربین ۵۰ مگاپیکسلی با حسگر یک اینچی، دوربین فوق عریض ۵۰ مگاپیکسلی، دوربین تله‌فوتو ۵۰ مگاپیکسلی و دوربین تله‌فوتو پریسکوپی ۵۰ مگاپیکسلی خواهد بود.

باتوجه به ویژگی‌های منتسب‌به شیائومی ۱۴ اولترا باید دید که آیا این محصول می‌تواند در فهرست بهترین گوشی ها از نظر دوربین قرار بگیرد و رقابت هیجان‌انگیزی با گلکسی S24 اولترا رقم بزند یا نه.

گوشی شیائومی ۱۴ اولترا در دیتابیس BIS رؤیت شده است که نشان می‌دهد این گوشی در آینده‌ای نزدیک در هند عرضه خواهد شد. پرچمدار شیائومی گواهی 3C چین را نیز دریافت کرده است. هنوز اطلاعاتی از قیمت گوشی جدید شیائومی در دسترس نیست.Source link

Leave A Reply

Your email address will not be published.