روش نصب One UI 6 بتا روی گلکسی S23 سامسونگ + جزئیات کامل

0 57

روش نصب One UI 6 بتا روی گلکسی S23 سامسونگ + جزئیات کامل

اگر بنر One UI 6 Beta را در Samsung Members مشاهده نکردید، باید از برنامه‌های تغییر آی‌پی برای تغییر موقعیت مکانی خود به ایالات‌ متحده و آلمان یا کره‌‌جنوبی استفاده کنید.

در صفحه‌ی بعد، روی Register ضربه بزنید. سپس، شرایط و قوانین را مرور و Enroll را انتخاب کنید تا ثبت‌نام شما تأیید شود.

پس‌‌ از ثبت‌نام، برنامه‌ی Samsung Members را ببندید و وارد تنظیمات گوشی خود شوید. صفحه‌ را به پایین اسکرول کنید و روی Software Update و سپس Download and install ضربه بزنید.

اکنون باید فرایندی مشابه به‌روزرسانی‌های معمولی را طی کنید. گوشی شما One UI 6 بتا را دانلود و نصب می‌کند و امکان دارد هنگام این‌ کار از شما درخواست شود دستگاه را مجدداً راه‌اندازی کنید.

کار تمام است و پس‌ از روشن‌شدن گلکسی S23، می‌توانید طعم One UI 6 بتا مبتنی‌بر اندروید ۱۴ را تجربه کنید.

ما در زومیت نگاهی به One UI 6 بتا روی گلکسی S23 اولترا انداخته‌ایم که می‌توانید ویدیو آن را درادامه تماشا کنید.

تماشا در یوتیوب

چطور از برنامه‌ی One UI 6 بتا خارج شویم؟

اگر قصد دارید به‌هر دلیلی از برنامه‌های بتای One UI 6 خارج شوید و نسخه‌ی پایدار قبلی این رابط‌ کاربری را دوباره روی گلکسی S23 خود نصب کنید، باید برنامه‌ی Samsung Members را باز کنید و روی بنر One UI 6 Beta ضربه بزنید و سپس Withdraw را در پایین صفحه انتخاب کنید.

در مرحله‌ی بعد باید گوشی خود را به کامپیوتر شخصی متصل و از برنامه‌ی Smart Switch برای دانگرید نرم‌افزار دستگاه استفاده کنید. گوشی شما در طول این فرایند به‌طور کامل ریست و همه‌ی داده‌ها و اطلاعاتش پاک خواهد شد.

می‌توانید قبل‌ از اقدام به دانگرید One UI روی گلکسی S23 خود، از فایل‌های دستگاه نسخه‌ی پشتیبان بگیرید و پس‌ از پایان کار، اطلاعات را دوباره بازیابی کنید.Source link

Leave A Reply

Your email address will not be published.