رفع خطای اتصال شما خصوصی نیست در گوگل کروم + جزئیات کامل

0 45

رفع خطای اتصال شما خصوصی نیست در گوگل کروم + جزئیات کامل

  • حافظه پنهان و کوکی‌های مرورگر خود را پاک کنید. گاهی پیش می‌آید که برخی از کوکی‌های مخرب باعث به وجود آمدن چنین خطاهایی می‌شوند. شما می‌توانید توسط آموزش نحوه پاک کردن کش مرورگر این کار را انجام دهید.
  • مرورگر خود را بروزرسانی کنید. مرورگرهای قدیمی ممکن است نتوانند به درستی گواهینامه‌های SSL را تایید کنند. مرورگر خود را به آخرین نسخه بروزرسانی کرده و بررسی کنید که آیا خطا پابرجا هست یا خیر.

اگر همه موارد بالا را امتحان کردید و همچنان خطای اتصال شما خصوصی نیست را مشاهده می‌کنید، در ابتدا سعی کنید چند ساعت و در نهایت چند روز منتظر بمانید. گاهی پیش می‌آید که سایت‌ها با باگ‌ها و اشکالات نرم‌افزاری مواجه می‌شوند و پس از چند روز توسط برنامه‌نویسان و توسعه‌دهندگان برطرف می‌شوند. در نهایت اگر باز هم خطا پابرجا بود و شما نیز نیاز ضروری برای ورود به آن سایت دارید، سعی کنید با مدیران سایت تماس بگیرید و این مشکل را با آن‌ها مطرح کنید.

در اکثر مواقع راه‌حل‌های گفته شده باعث از بین رفتن پیغام اتصال شما خصوصی نیست می‌شوند اما اگر موفق نشدید که وارد سایت مورد نظر خود شوید راه‌های زیر را نیز امتحان کنید.

  • فقط از وب‌سایت‌هایی بازدید کنید که از HTTPS استفاده می‌کنند. HTTPS نسخه ایمن‌تر HTTP است و داده‌های شما را رمزگذاری می‌کند تا قابل رهگیری نباشند.Source link

Leave A Reply

Your email address will not be published.