رزومه ساز آنلاین؛ سایت‌های ساخت رزومه رایگان + جدید

0 65

رزومه ساز آنلاین؛ سایت‌های ساخت رزومه رایگان + جدید

وب‌سایت cvbuilder یکی دیگر از پلتفرم‌های رزومه‌سازی فارسی آنلاین است. البته، از نظر فنی CV با رزومه تفاوت‌هایی دارند؛ اما به‌هرحال این پلتفرم ظاهراً هردو موارد را پوشش می‌دهد و اشاره‌ی خلاصه‌ای به تفاوت این دو کرده است.

استفاده از انواع قالب‌های این وب‌سایت رایگان است؛ اما نسخه خروجی رزومه مانند سایر پلتفرم‌ها واترمارک خواهد داشت. همچنین، کاربران می‌توانند بخش‌های مختلف رزومه از عناوین گرفته تا چینش رزومه را مطابق میل خود تغییر دهند و شخصی‌سازی کنند. در نهایت، فایل خروجی رزومه در فرمت‌های PDF و Word قابل دریافت خواهد بود.

دیگر امکانات این پلتفرم شامل، ایجاد نسخه آنلاین در قالب پورتفولیو، مدیریت چندین رزومه، ساخت رزومه در زبان‌های مختلف و… می‌شود.

طبق ادعای وب‌سایت کاربوم تاکنون ۱٫۵ میلیون متخصص ایرانی از رزومه‌ساز آنلاین این پلتفرم استفاده کرده‌اند. از ویژگی‌های رزومه‌ساز پلتفرم کاربوم می‌توان به ایجاد رزومه به فارسی و انگلیسی، ساخت چندین رزومه، اشتراک‌گذاری رزومه در فرمت‌های PDF یا HTML، اشاره کرد.

همچنین، با تعریف کد QR نیز می‌توانید فرایند اشتراک‌گذاری جذاب‌تری را دراختیار داشته باشید که البته، بیشتر شاید مناسب افرادی باشد که بخواهند در شبکه‌های اجتماعی آن را اشتراک‌گذاری کنند.

جمع‌بندی

رزومه ساز آنلاین یا همان سایت‌های ساخت رزومه رایگان زیادی وجود دارند که تقریباً تفاوت زیادی ندارند؛ اما در حالت کلی باید در نظر داشته باشید که مواردی را مدنظر قرار دهید که امنیت اطلاعات ورودی شما نیز حفظ شود. به‌ خاطر بسپارید که رزومه حاوی اطلاعات شخصی زیادی است و اگر دردسترس افراد سودجو قرار بگیرد می‌توانند با استفاده از مهندسی اجتماعی و سناریوهای پیچیده مشغله‌هایی برای شما ایجاد کنند.Source link

Leave A Reply

Your email address will not be published.