راهنمای پیدا کردن کد پستی + جدید

0 43

راهنمای پیدا کردن کد پستی + جدید

بدون شک یکی از نکات مهم در خرید امن از فروشگاه های اینترنتی ارائه‌ی کد پستی دقیق است. از سویی دیگر ممکن است درحال پر کردن فرمی باشید که نیاز به آدرس دقیق دارد و به محل واردکردن کد پستی که می‌رسید یا به آن دسترسی ندارید یا کد پستی قدیمی روی کارت ملی‌تان را دارید که اکنون مطمئن نیستید معتبر است یا خیر.

زمانی امکان دریافت کد پستی ازطریق ارسال شماره تلفن ثابت یک ساختمان به سرشماره پیامکی ۷۰۸۷ وجود داشت و البته که همیشه امکان مراجعه حضوری به دفاتر پستی نزدیک محل سکونت هم وجود دارد؛ اما با توجه به زندگی‌های پرمشغله امروز راه چندان مطلوبی به‌نظر نمی‌رسد.

در این مطلب قصد داریم درگاه خدمات الکترونیک GNAF شرکت ملی پست را معرفی کنیم که با کمک آن می‌توانید کد پستی به‌روز و جدید هر آدرسی را دریافت کنید. مثل همیشه با زومیت همراه باشید.

چگونه کد پستی را پیدا کنیم؟

برای دریافت کد پستی به صورت غیرحضوری هم مانند پیگیری مرسولات پستی پلتفرمی جداگانه وجود دارد که می‌توانید از آن استفاده کنید. برای این‌کار به پرتال شرکت ملی پست به آدرس درگاه خدمات GNAF بروید و مراحل زیر را ادامه دهید تا کد پستی دقیق خود را دریافت کنید.

در این پلتفرم به دو روش می‌توانید کد پستی را پیدا کنید: یکی از روی نقشه و با انتخاب موقعیت مکانی مدنظر و دیگری ازطریق وارد کردن آدرس. استفاده ترکیبی از این دو قابلیت نیز منعی ندارد؛ برای مثال می‌توانید استان و شهر و حتی خیابان را وارد کنید و سپس از روی نقشه موقعیت مکانی دقیق را انتخاب کنید.

مرحله اول: وارد وب‌سایت درگاه الکترونیکی GNAF بشوید و صبر کنید بارگذاری آن کامل شود. سپس روی دکمه «یافتن کد پستی» بزنید.Source link

Leave A Reply

Your email address will not be published.