راهنمای مهاجرت از اندروید به آیفون و انتقال تمام اطلاعات + جدید

0 23

راهنمای مهاجرت از اندروید به آیفون و انتقال تمام اطلاعات + جدید

در قسمت Notification Center نیز اعلان‌های جدیدی که از برنامه‌های مختلف دریافت می‌کنید نمایش داده می‌شوند. همچنین ویژگی‌های دیگری مانند دارک مود، ایجاد ویجت‌های مختلف و صحبت با دستیار صوتی سیری از دیگر ویژگی‌هایی هستند که برای کاربران تازه‌وارد آيفون، گزینه‌های جذابی محسوب می‌شوند. نرم‌افزار Tips نیز که جزو برنامه‌های پیش‌فرض آیفون است، آموزش‌های خوبی را برای استفاده بهتر از گوشی در اختیار کاربران قرار می‌دهد که امتحان آن خالی از لطف نیست.

نکاتی که هر اندرویدی‌ای باید درباره آیفون بداند!

اگر از ابتدای مقاله بخش‌های مختلف مهاجرت از اندروید به آيفون را مطالعه کرده باشید، کم‌و‌بیش با نکات زیادی در زمینه گوشی‌های آیفون و سیستم‌عامل iOS آشنا شدید اما نکات دیگری نیز وجود دارد که به عنوان صاحب آیفون باید به آن‌ها توجه کنید:

  • امنیت: شرکت اپل از گذشته تاکنون در زمینه امنیت محصولات خود حساسیت بالایی داشته است، بنابراین هنگام ساخت اپل آیدی یا تنظیم قفل صفحه مانند فیس‌آیدی یا تاچ‌آیدی، سعی کنید رمزها و پرسش‌های امنیتی مربوطه را به خاطر بسپارید یا آن‌ها را در جایی یادداشت کنید که در صورت فراموشی، مراحل سختی برای بازیابی تلفن خود خواهید داشت.
  • باتری: باتری و سرعت شارژ گوشی‌های اپل به خوبی گوشی‌های اندرویدی نیست و در این زمینه نباید انتظار زیادی از آن‌ها داشته باشید. البته نسخه‌های پرو مکس از لحاظ ظرفیت باتری پیشرفت‌های خوبی در چند سال اخیر کرده‌اند. در هر صورت سعی کنید هنگام شارژ از گوشی استفاده نکنید و در مواقع لزوم از حالت‌های ذخیره انرژی نیز بهره ببرید.

هماهنگی بالا بین محصولات اپل: اگر گوشی آیفون خریداری کردید و قصد دارید لپ‌تاپ، هندزفری یا ساعت هوشمندی در کنار آن تهیه کنید، بهتر است که باز هم سراغ محصولات اپل بروید زیرا دستگاه‌های اپل از هماهنگی بالای چند پلتفرمی بهره می‌برند که شما را قادر می‌سازند وقت کمتری را برای انجام کارهای خود مانند انتقال اطلاعات صرف کنید.

نکات فوق نیز تکمیل‌کننده نکات قبلی موجود در مقاله بوده و هر کاربر اندرویدی که قصد مهاجرت به سیستم‌عامل iOS را دارد، باید آن‌ها را به خوبی بداند. با پیشرفت روزافزون تکنولوژی، سیستم‌عامل‌ها و گجت‌های مختلف نیز روزبه‌روز پیشرفته‌تر شده و مانند گذشته کاربری به دلیل کمبود یک تکنولوژی سراغ سیستم‌عامل دیگری نمی‌رود و بیشترین مسئله‌ای که در این زمینه دخیل می‌شود، سلیقه آن‌ها است.

هدف از گفتن این حرف‌ها دفاع از اندروید نیست و تنها بیان حقایقی است که وجود دارد. هر دو سیستم‌عامل مزایا و معایب خاص خود را دارند و در نهایت این شمایید که با توجه به بودجه و نیازتان گوشی موردنظر خود را انتخاب می‌کنید.

ممنونیم که تا انتهای مقاله همراه ما بودید، اگر شما هم روش دیگری برای انتقال فایل از اندروید به آیفون می‌شناسید، آن را در بخش دیدگاه‌ها با ما به اشتراک بگذارید.Source link

Leave A Reply

Your email address will not be published.