ذن فون ۱۰ با نمایشگر سریع و تراشه پرقدرت رونمایی شد؛ یکی از کامل‌ترین گوشی‌های دنیا + جزئیات کامل

0 111

ذن فون ۱۰ با نمایشگر سریع و تراشه پرقدرت رونمایی شد؛ یکی از کامل‌ترین گوشی‌های دنیا + جزئیات کامل

دوربین‌ها نیز تغییر کرده‌اند. ایسوس می‌گوید گوشی ذن فون ۱۰ دوربین اصلی ۵۰ مگاپیکسلی با حسگر ۱/۱٫۵۶ اینچی و لنز ۲۴ میلی‌متری f/1.9 دارد که از سیستم لرزش‌گیر ترکیبی ۶ محوره‌ی نسل دوم با عملکرد مشابه گیمبال پشتیبانی می‌کند.

ذن فون ۱۰ همچنین به دوربین ثانویه‌ی ۱۲ مگاپیکسلی با لنز فوق عریض مجهز است و در بالای نمایشگر از دوربین سلفی ۳۲ مگاپیکسلی میزبانی می‌کند. دو دوربین پشتی فوکوس خودکار ندارند، اما ایسوس می‌گوید عملکرد دوربین اصلی در محیط‌های کم‌نور به‌شدت بهبود یافته است.

عملکرد سیستم لرزش‌گیر در ذن فون ۹ بسیار تحسین‌برانگیز بود و انتظار داریم ذن فون ۱۰ نیز در این زمینه درخشان ظاهر شود.

در سیستم ترکیبی ایسوس، پس از تشخیص لرزش دوربین ازطریق ژیروسکوپ، سیستم لرزش‌گیر الکترونیکی همزمان با لرزش‌گیر اپتیکال وارد کار می‌شود. سیستم لرزش‌گیر الکترونیکی تطبیقی (Adaptive EIS) بهترین میدان دید را بر اساس شات انتخاب می‌کند و اگر به بهترین حالت لرزش‌گیری نیاز پیدا کنید، تصویر را بیش از پیش کراپ می‌کند.

گوشی ذن فون ۱۰ از لرزش‌گیر گیمبال‌مانندش برای حالت Light Trail استفاده می‌کند. این حالت هیجان‌انگیز، ثبت دنبا‌له‌های نور در ترافیک و عکس‌برداری از آبشار با نوردهی طولانی را به کاربران ارائه می‌دهد و آن‌ها را به ثبت تصویر افراد متحرک قادر می‌سازد.Source link

Leave A Reply

Your email address will not be published.