دو فروشگاه بزرگ اپل در آمریکا امروز تعطیل می‌شوند + جدید

0 15

دو فروشگاه بزرگ اپل در آمریکا امروز تعطیل می‌شوند + جدید

اپل امروز فروشگاه‌های Infinite Loop و Royal Hawaiian خود را در آمریکا برای همیشه تعطیل می‌کند. اپل گفت به تمام کارمندان هر دو فروشگاه فرصت داده خواهد شد تا در این شرکت باقی بمانند.

به‌گزارش مک‌رومرز، اینفینیت لوپ از سال ۱۹۹۳ تا ۲۰۱۷ که اپل پارک در نزدیکی آن افتتاح شد، مقر اپل در کوپرتینو کالیفرنیا بود. این فروشگاه محصولات اپل و کالاهایی با لوگو اپل مانند پیراهن، بطری‌های قابل استفاده‌ی مجدد، لیوان و دفترچه را می‌فروشند.

پس از افتتاح مرکز بازدیدکنندگان اپل پارک در سال ۲۰۱۷، نقش فروشگاه اینفینیت لوپ به‌مرور کم‌رنگ شد. مرکز بازدیدکنندگان جدیدتر و بزرگ‌تر است و کافه و تراس و مدل واقعیت افزوده از اپل پارک دارد.

رویال هاوایی اپل فروشگاه دیگری است که امروز رسماً پس از ۱۵ سال به کار خود پایان می‌دهد. سازنده‌ی گوشی آیفون و مک بوک پیش‌تر اعلام کرده بود که به‌طور منظم فروشگاه‌های خرده‌فروشی خود را ارزیابی می‌کند تا مطمئن شود که در بهترین موقعیت ممکن برای حمایت از مشتریان قرار دارند.

هم‌زمان اپل فروشگاه جدیدی در سئول کره‌‌جنوبی بازگشایی کرد. غول فناوری آمریکایی بیش از ۲۷۱ فروشگاه در آمریکا دارد.Source link

Leave A Reply

Your email address will not be published.