در آستانه انتشار اینستاگرام تردز، توییتر از مواضعش عقب‌نشینی کرد + جدید

0 33

در آستانه انتشار اینستاگرام تردز، توییتر از مواضعش عقب‌نشینی کرد + جدید

چند روز پس از الزامی‌شدن ورود به حساب کاربری برای مشاهده‌ی توییت‌ها، به‌نظر می‌رسد که توییتر این محدودیت را لغو کرده باشد. این یعنی لینک‌های توییتر را بدون ورود به حساب کاربری و ازطریق مرورگر می‌توانید باز کنید.

تک‌کرانچ و انگجت از برداشته‌شدن محدودیت توییتر خبر داده‌اند؛ با‌این‌حال بر‌اساس مشاهدات زومیت، گاهی‌ اوقات لینک‌ها به‌درستی باز نمی‌شوند. تک‌کرانچ می‌گوید پیش‌نمایش توییت‌ها در اسلک و واتساپ مشاهده‌کردنی است. انگجت نیز از مشاهده‌ی پیش‌نمایش توییت‌ها در آی‌مسیج خبر می‌دهد.

ایلان ماسک هنگام اِعمال محدودیت جدید توییتر گفته بود که این تغییرات «موقتی» هستند تا از جمع‌آوری داده‌ها به‌دست سرویس‌های هوش مصنوعی جلوگیری شود.

توییتر فعلاً بیانیه‌ای مبنی‌بر برداشته‌شدن محدودیت یادشده منتشر نکرده است و مشخص نیست که این شبکه‌ی اجتماعی چه اقداماتی برای جلوگیری از استخراج داده‌ها انجام داده است.

اقدام توییتر در حالی انجام می‌گیرد که متا فردا جدی‌ترین رقیب این شبکه‌ی اجتماعی را با نام «اینستاگرام تردز» منتشر می‌کند. تردز ساعاتی قبل برای مدت‌زمانی کوتاه ازطریق نسخه‌ی وب دردسترس قرار گرفت؛ اما مجدداً از دسترس خارج شد. احتمالاً کاربران خواهند توانست پست‌های تردز را بدون داشتن حساب کاربری ببینند.Source link

Leave A Reply

Your email address will not be published.