خرید اپل ویژن پرو نیازمند اسکن چهره با آیفون است + جزئیات کامل

0 15

خرید اپل ویژن پرو نیازمند اسکن چهره با آیفون است + جزئیات کامل

کمتر از یک هفته به عرضه‌ی رسمی هدست واقعیت مجازی اپل ویژن پرو باقی مانده و کوپرتینویی‌ها با ارسال ایمیل، شرایط پیش‌فروش این محصول را به کاربران اعلام کرده‌اند. اپل ویژن پرو در ۱۵ خرداد ۱۴۰۲ رونمایی شد و قیمت هدست واقعیت مجازی اپل ۳٬۴۹۹ دلار است.

اپل در ایمیلی که به کاربران برای پیش‌فروش ویژن پرو ارسال کرده است، اسکن چهره‌ی کاربر توسط گوشی آیفون یا آیپد را ضروری می‌داند. اپل می‌گوید که برای انتخاب اندازه‌ی بند مناسب با سر هر کاربر باید هنگام خرید محصول چهره‌ی خود را با سیستم Face ID اسکن کنند.

اپلیکیشن مخصوص اسکن چهره برای خرید هدست واقعیت ترکیبی ویژن پرو به‌زودی در اپ‌ استور در دسترس کاربران قرار خواهد گرفت.

ویژن پرو برای استفاده‌ی بدون عینک طراحی شده است، اما کاربران عینکی می‌توانند هنگام سفارش هدست واقعیت ترکیبی اپل به سؤال‌های اپل درمورد عینکی‌ بودن پاسخ دهند تا از شیشه‌ی طبی مخصوص ساخت شرکت زایس برای تماشای واضح و بدون مشکل ویژن پرو بهره‌مند شوند.

مقاله‌های مرتبط

اپل برای کاربرانی که چشم‌هایشان ضعیف است، دستورالعمل پزشکی معتبر به‌منظور استفاده‌ی صحیح از هدست واقعیت ترکیبی ویژن پرو ارائه خواهد کرد.

اپل از دوم فوریه (۱۳ بهمن) امکان استفاده از هدست واقعیت ترکیبی مورد انتظار ویژن پرو را در فروشگاه‌های رسمی خود فراهم خواهد کرد.Source link

Leave A Reply

Your email address will not be published.