آخرین مقالات

آموزش نصب برنامه در گوشی آیفون چگونگی محاسبه حافظه/پهنای باند دوربین مدار بسته انواع لنز و نحوه عملکرد آنها دوربین های AHD اطلاعاتی در مورد دوربین مدار بسته دوربین مدار بسته HD-TVI مزایا و معایب دوربین مدار بسته AHD نویز در دوربین مدار بسته ONVIF چیست؟ DVR دوربین مدار بسته بولت چیست؟ دوربین رزولوشن بالا عجایب صنعت نظارت تصویری بهینگی نظارت با مدیریت سیستم دوربین مدار بسته درجه حفاظت در برابر نفوذ سیستم 4K در دوربین مدار بسته فن آوری زیپ استریم چیست؟ تکنولوژی HD-TVI دوربین مدار بسته پلاک خوان مزیت دوربین مدار بسته آی پی بهترین نوآوری های دوربین مدار بسته ساختمان هوشمند دوربین مدار بسته چشم ماهی دوربین مدار بسته با قابلیت WDR قابلیت DNR چیست؟ ویژگی AWB در دوربین مدار بسته دوربین مدار بسته مثبت 70 تا منفی 30 توصیه هایی در مورد دوربین مدار بسته پلاک خوان نصب دوربین مدار بسته در خرده فروشی بازرسی امنیتی خودرو ها دوربین مدار بسته مادون قرمز چه کسی بر نگهبانان نظارت می کند؟ مفهوم نویز در دوربین مدار بسته کاربرد دوربین مدار بسته در موسسات نصب دوربین مدار بسته اسپید دام حفاظت پیرامونی با دوربین مدار بسته فیبر نوری و دوربین مدار بسته دوربین مدار بسته امنیتی دوربین مدار بسته پانورامای پی تی زد کاربرد دوربین مدار بسته در هتل و محیط اداری محاسبه رزولوشن دوربین مدار بسته

تبلیغات

فروش ویژه فیلر


فروش آیفون تصویری

درب اتوماتیک

TEL:                       021-6123 

SMS:                      021-6123 


قیمت دوربین مدار بسته که در هنگام سفارش مشتری در پیش فاکتور منظور گردیده است معتبر میباشد


 

دوربین مدار بسته دام

 

همگامی فناوری فشرده سازی با دوربین مدار بسته ptz

10 / 10
از 1 کاربر

همگامی فناوری فشرده سازی با دوربین مدار بسته PTZ


فناوری فشرده سازی AXIS ZIPSTREAM طوری طراحی شده است که پهنای باند تجهیزات ذخیره سازی را تا 50 در صد کاهش می دهد. این در حالیست که جزئیات مهم تصویر حفظ می شود. فناوری زیپ استریم با حوزه وسیعی از استاندارد های مهم H.264 سازگار است و می تواند با سیستم مدیریت VMS همسو شود. نسخه جدید انتشار یافته برای دوربین مدار بسته PTZ بهینه شده است. یک پیشرفت قابل قبول از شرکت axis در این زمینه به تازگی به بازار عرضه شده که با دوربین مدار بسته چرخشی سازگاری دارد در هنگام استفاده از zoom, pan و tilt دوربین مدار بسته ، پهنای باند و فضای ذخیره سازی مصرفی کاهش می یابد.


در مصاحبه ای که با مدیر کمپانی axis شده: این تکنولوژی موفقیت بزرگی به حساب می آید و جوایز بسیاری نیز در صنعت الکترونیک دریافت نموده است آخرین نسخه تولید شده قابلیت سازگاری آنی با حرکت دوربین مدار بسته ptz را داراست و عامل مستقیم کاهش حجم ذخیره سازی می باشد.
در سیستم های مرتبط دیگر با کاهش فریم، کاهش رزولوشن، کاهش نرخ ارسال بیت جزئیات ضبط از بین می رود و این ارزش خاصی ندارد.


در مقایسه zip stream با h.264 نتایج به دست آمده حاکی از آن است که این فناوری سازگاری کامل با h.264 و vms را دارد و حجم ذخیره سازی دوربین مدار بسته را بیش از 50 در صد کاهش می دهد ، نمونه ای از کارهایی که برای این کاهش چشم گیر انجام می شود حذف کیفیت از دیوار های سفید و یا چمن ها محوطه می باشد.

عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :