آخرین مقالات

آموزش نصب برنامه در گوشی آیفون چگونگی محاسبه حافظه/پهنای باند دوربین مدار بسته انواع لنز و نحوه عملکرد آنها دوربین های AHD اطلاعاتی در مورد دوربین مدار بسته دوربین مدار بسته HD-TVI مزایا و معایب دوربین مدار بسته AHD نویز در دوربین مدار بسته ONVIF چیست؟ DVR دوربین مدار بسته بولت چیست؟ دوربین رزولوشن بالا عجایب صنعت نظارت تصویری بهینگی نظارت با مدیریت سیستم دوربین مدار بسته درجه حفاظت در برابر نفوذ سیستم 4K در دوربین مدار بسته فن آوری زیپ استریم چیست؟ تکنولوژی HD-TVI دوربین مدار بسته پلاک خوان مزیت دوربین مدار بسته آی پی بهترین نوآوری های دوربین مدار بسته ساختمان هوشمند دوربین مدار بسته چشم ماهی دوربین مدار بسته با قابلیت WDR قابلیت DNR چیست؟ ویژگی AWB در دوربین مدار بسته دوربین مدار بسته مثبت 70 تا منفی 30 توصیه هایی در مورد دوربین مدار بسته پلاک خوان نصب دوربین مدار بسته در خرده فروشی بازرسی امنیتی خودرو ها دوربین مدار بسته مادون قرمز چه کسی بر نگهبانان نظارت می کند؟ مفهوم نویز در دوربین مدار بسته کاربرد دوربین مدار بسته در موسسات نصب دوربین مدار بسته اسپید دام حفاظت پیرامونی با دوربین مدار بسته فیبر نوری و دوربین مدار بسته دوربین مدار بسته امنیتی دوربین مدار بسته پانورامای پی تی زد کاربرد دوربین مدار بسته در هتل و محیط اداری محاسبه رزولوشن دوربین مدار بسته

تبلیغات

فروش ویژه فیلر


فروش آیفون تصویری

درب اتوماتیک

TEL:                       021-6123 

SMS:                      021-6123 


قیمت دوربین مدار بسته که در هنگام سفارش مشتری در پیش فاکتور منظور گردیده است معتبر میباشد


 

دوربین مدار بسته دام

 

صنعت الکترونیک پایه صنعت کشور

10 / 10
از 1 کاربر

صنعت الکترونیک پایه صنعت کشور است


صادق فیض آبادی با اشاره به اهمیت صنعت الکترونیک و نقش آن در پیشرفت و توسعه اقتصاد اظهار داشت: صنعت الکترونیک پایه صنعت کشور است و با ماشین آلات و دستگاه های الکتریکی مورد استفاده در صنایع ارتباط مستقیم دارد اما متاسفانه حمایت لازم برای توسعه صنایع الکترونیک در کشور انجام نمی شود.


او با بیان اینکه اکنون تولیدات صنعتی از نشان (برند)های معتبر و مطرح دنیا در واحد های صنعتی داخلی مونتاژ می شود و این امر نشانه توانمندی صنایع داخلی است، ادامه می دهد: نیروی انسانی متخصص برای اشتغال در صنایع الکترونیک کشور وجود دارد اما ارتباط دانشگاه و صنعت در این باره ضعیف است.

 

صنعت الکترونیک پایه صنعت کشور است


به گفته وی، اتحادیه تولیدکنندگان و تعمیرکاران الکترونیک سعی دارد تا این خلا را پر کند اما وجود گرایش صنایع به سمت استفاده از فناوری ها و حتی تجارت به سمت خدمات الکترونیک باید توجه به بهبود فعالیت این صنعتگران افزایش یابد.


این در حالیست که حوزه صنایع الکترونیک ظرفیت لازم را برای یک جهش بزرگ در اقتصاد کشور دارد چون محصولات این حوزه دارای ارزش افزوده بالا بوده و قابلیت صادرات دارند و نیز ظرفیت اشتغالزایی امروز برای تحصیل کردگان و متخصصان را دارد.

عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :