آخرین مقالات

آموزش نصب برنامه در گوشی آیفون چگونگی محاسبه حافظه/پهنای باند دوربین مدار بسته انواع لنز و نحوه عملکرد آنها دوربین های AHD اطلاعاتی در مورد دوربین مدار بسته دوربین مدار بسته HD-TVI مزایا و معایب دوربین مدار بسته AHD نویز در دوربین مدار بسته ONVIF چیست؟ DVR دوربین مدار بسته بولت چیست؟ دوربین رزولوشن بالا عجایب صنعت نظارت تصویری بهینگی نظارت با مدیریت سیستم دوربین مدار بسته درجه حفاظت در برابر نفوذ سیستم 4K در دوربین مدار بسته فن آوری زیپ استریم چیست؟ تکنولوژی HD-TVI دوربین مدار بسته پلاک خوان مزیت دوربین مدار بسته آی پی بهترین نوآوری های دوربین مدار بسته ساختمان هوشمند دوربین مدار بسته چشم ماهی دوربین مدار بسته با قابلیت WDR قابلیت DNR چیست؟ ویژگی AWB در دوربین مدار بسته دوربین مدار بسته مثبت 70 تا منفی 30 توصیه هایی در مورد دوربین مدار بسته پلاک خوان نصب دوربین مدار بسته در خرده فروشی بازرسی امنیتی خودرو ها دوربین مدار بسته مادون قرمز چه کسی بر نگهبانان نظارت می کند؟ مفهوم نویز در دوربین مدار بسته کاربرد دوربین مدار بسته در موسسات نصب دوربین مدار بسته اسپید دام حفاظت پیرامونی با دوربین مدار بسته فیبر نوری و دوربین مدار بسته دوربین مدار بسته امنیتی دوربین مدار بسته پانورامای پی تی زد کاربرد دوربین مدار بسته در هتل و محیط اداری محاسبه رزولوشن دوربین مدار بسته

تبلیغات

فروش ویژه فیلر


فروش آیفون تصویری

درب اتوماتیک

TEL:                       021-6123 

SMS:                      021-6123 


قیمت دوربین مدار بسته که در هنگام سفارش مشتری در پیش فاکتور منظور گردیده است معتبر میباشد


 

دوربین مدار بسته دام

 

سارقان دختر های فراری به دام دوربین مدار بسته افتادند

10 / 10
از 1 کاربر

سارقان دختر های فراری به دام دوربین مدار بسته افتادند


سه دختر جوان ، با اغفال راننده های خودرو های مدل بالا، نقشه دزدی از خانه های آنها را طراحی می کردند.
چندی پیش مردی به پلیس مراجعه کرد و از سرقت میلیونی از خانه اش خبر داد. پلیس در پیگیری موضوع به بررسی دوربین مدار بسته در نزدیکی ورودی ساختمان پرداخت و نتایجی بدست آمد. در همان تاریخ و ساعت فیلمی از دوربین مدار بسته مورد بررسی دقیق قرار گرفت که بیانگر آن بود که یک پسر جوان با خودرو 206 دو دختر را درب منزل پیاده کرده، دختران جوان خیلی طبیعی با کلید وارد ساختمان شدند و با دو چمدان برگشته و سوار ماشین شدند. پلیس آگاهی فورا پلاک خودرو را استعلام گرفته و متوجه موضوع عجیبی شد. خودرو مورد نظر متعلق به پسر جوانی بود و عجیبترین قسمت داستان اینجاست که جوان صاحب ماشین از نظر مالی اصلا مشکلی نداشته و در وضعیت بسیار خوبه اقتصادی زندگی می کرده، طبق دستور قاضی پسر جوان بازداشت و مورد بازجویی قرار گرفت، ابتدا ایشان اظهار بی اطلاعی کرد اما بعد از اینکه متوجه شد اطلاعات ماموران تکمیل است، اذعان داشت منشی شرکتش که دختر جوانی هم هست از او در خواست کرده که درب منزلشان بروند تا وسایلی را برداشته و به خانه دوستش ببرد.


نقشه که سر نخش توسط دوربین مدار بسته کشف شده بوده از این قرار بود که سه دختر جوان فراری با دوست شدن با پسران پول دار کلید منزلشان را دزدیده و از روی آن درست می کردند و سر جایش بازمی گرداندند، سپس سر فرصت مناسب با اغفال  پسر دیگری با خودرو او به آنجا می رفتند با وانمود کردن اینکه صاحب خانه هستند اقدام به دزدی کرده و از خانه بیرون می آمدند. اما اینبار به دام دوربین مدار بسته نصب شده در همان نزدیکی ها افتاده بودند و این اطلاعات با بازجویی ماموران آگاهی از 4 متهم ماجرا بدست آمد که مشخص شد سه دختر هم دست بوده و مجرم می باشند.

عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :