آخرین مقالات

آموزش نصب برنامه در گوشی آیفون چگونگی محاسبه حافظه/پهنای باند دوربین مدار بسته انواع لنز و نحوه عملکرد آنها دوربین های AHD اطلاعاتی در مورد دوربین مدار بسته دوربین مدار بسته HD-TVI مزایا و معایب دوربین مدار بسته AHD نویز در دوربین مدار بسته ONVIF چیست؟ DVR دوربین مدار بسته بولت چیست؟ دوربین رزولوشن بالا عجایب صنعت نظارت تصویری بهینگی نظارت با مدیریت سیستم دوربین مدار بسته درجه حفاظت در برابر نفوذ سیستم 4K در دوربین مدار بسته فن آوری زیپ استریم چیست؟ تکنولوژی HD-TVI دوربین مدار بسته پلاک خوان مزیت دوربین مدار بسته آی پی بهترین نوآوری های دوربین مدار بسته ساختمان هوشمند دوربین مدار بسته چشم ماهی دوربین مدار بسته با قابلیت WDR قابلیت DNR چیست؟ ویژگی AWB در دوربین مدار بسته دوربین مدار بسته مثبت 70 تا منفی 30 توصیه هایی در مورد دوربین مدار بسته پلاک خوان نصب دوربین مدار بسته در خرده فروشی بازرسی امنیتی خودرو ها دوربین مدار بسته مادون قرمز چه کسی بر نگهبانان نظارت می کند؟ مفهوم نویز در دوربین مدار بسته کاربرد دوربین مدار بسته در موسسات نصب دوربین مدار بسته اسپید دام حفاظت پیرامونی با دوربین مدار بسته فیبر نوری و دوربین مدار بسته دوربین مدار بسته امنیتی دوربین مدار بسته پانورامای پی تی زد کاربرد دوربین مدار بسته در هتل و محیط اداری محاسبه رزولوشن دوربین مدار بسته

تبلیغات

فروش ویژه فیلر


فروش آیفون تصویری

درب اتوماتیک

TEL:                       021-6123 

SMS:                      021-6123 


قیمت دوربین مدار بسته که در هنگام سفارش مشتری در پیش فاکتور منظور گردیده است معتبر میباشد


 

دوربین مدار بسته دام

 

جلسه مشترک فعالان سیستم های حفاظتی و دوربین مدار بسته

10 / 10
از 1 کاربر

در تاریخ 21/5/95 جلسه مشترکی تشکیل شد که فعالین حوزه سیستم حفاظتی و دوربین مدار بسته با هدف هم اندیشی و رسیدگی به مشکلات پیش رو در این عرصه گرد هم آمدند. این جلسه در اتحادیه الکترونیک تشکیل شد و در آن ابتدا مشکلات مربوط به اعضا بررسی شد تا اتحادیه با توجه به مسئولیتی که دارد و تا جایی که ضوابط و قوانین به آن اجازه می دهد مشکلات را حل و فصل و رسیدگی کند.


خلاصه و جمع بندی مباحث عنوان شده از قرار زیر می باشد:
در مرحله اول هر محصولی که می خواهد کار شود از قبل برند سازی شود و از ورود و فروش کالاهای بی نام نشان و بدون برند و بی کیفیت جلوگیری شود. قیمت منصفانه و عادلانه برای اجناس مصوب شود، وابسته به بازار ، سود منطقی برای محصولات در نظر گرفته شود. همه همکاران نیز موظف به پیروی از نرخ های مصوب باشند تا در یک بازار سالم رقابت کنند.

HH : TRHSGH
0 0
HHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHH
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :