آخرین مقالات

آموزش نصب برنامه در گوشی آیفون چگونگی محاسبه حافظه/پهنای باند دوربین مدار بسته انواع لنز و نحوه عملکرد آنها دوربین های AHD اطلاعاتی در مورد دوربین مدار بسته دوربین مدار بسته HD-TVI مزایا و معایب دوربین مدار بسته AHD نویز در دوربین مدار بسته ONVIF چیست؟ DVR دوربین مدار بسته بولت چیست؟ دوربین رزولوشن بالا عجایب صنعت نظارت تصویری بهینگی نظارت با مدیریت سیستم دوربین مدار بسته درجه حفاظت در برابر نفوذ سیستم 4K در دوربین مدار بسته فن آوری زیپ استریم چیست؟ تکنولوژی HD-TVI دوربین مدار بسته پلاک خوان مزیت دوربین مدار بسته آی پی بهترین نوآوری های دوربین مدار بسته ساختمان هوشمند دوربین مدار بسته چشم ماهی دوربین مدار بسته با قابلیت WDR قابلیت DNR چیست؟ ویژگی AWB در دوربین مدار بسته دوربین مدار بسته مثبت 70 تا منفی 30 توصیه هایی در مورد دوربین مدار بسته پلاک خوان نصب دوربین مدار بسته در خرده فروشی بازرسی امنیتی خودرو ها دوربین مدار بسته مادون قرمز چه کسی بر نگهبانان نظارت می کند؟ مفهوم نویز در دوربین مدار بسته کاربرد دوربین مدار بسته در موسسات نصب دوربین مدار بسته اسپید دام حفاظت پیرامونی با دوربین مدار بسته فیبر نوری و دوربین مدار بسته دوربین مدار بسته امنیتی دوربین مدار بسته پانورامای پی تی زد کاربرد دوربین مدار بسته در هتل و محیط اداری محاسبه رزولوشن دوربین مدار بسته

تبلیغات

فروش ویژه فیلر


فروش آیفون تصویری

درب اتوماتیک

TEL:                       021-6123 

SMS:                      021-6123 


قیمت دوربین مدار بسته که در هنگام سفارش مشتری در پیش فاکتور منظور گردیده است معتبر میباشد


 

دوربین مدار بسته دام

 

تغییر قیمت دوربین مدار بسته کوماکس

10 / 10
از 1 کاربر

تغییر قیمت دوربین مدار بسته کوماکس

طبق مصوبه اتحادیه تجهیزات نظارتی و تصویری که قبل عید نوروز به تصویب رسیده بود، قرار بر افزایش قیمت های این صنف از تاریخ 95/2/1 بود. شرکت کوماکس نیز از این قاعده مستثنا نبوده و با افزایش قیمت های محصولات خود به یکپارچگی بازار پیوسته است، اما بر طبق سیاست های این کمپانی کره ای تشخیص بر این بوده که در بخش دوربین مدار بسته کوماکس کره بجای افزایش، کاهش قیمت را داشته باشیم. و این کاهش قیمت به دلیل وجود و تبلیغات گسترده محصولات چینی بی کیفیت می باشد که از نظر قیمت و کیفیت در سطح پایین تری قرار دارند و به منظور رقابتی تر شدن قیمت ها شرکت نیاز دیده با کاهش قیمت های دوربین مدار بسته محصولات خود را با کیفیت بالایی که دارند به بازار عرضه کند تا بتوان در کنار محصولات چینی رقابتی تر شوند.

می توانید با مراجعه به بخش دوربین های ahd دوربین مدار بسته کوماکس دام در یک مدل و بولت در دو مدل را از نظر قیمت و مشخصات فنی بررسی کنید.

برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره تماس های ثبت شده در سایت تماس حاصل فرمایید تا کارشناسان فروش اطلاعات لازم را در اختیارتان بگذارند.

عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :