حیوان خانگی شما می‌تواند جسدتان را بخورد + جدید

0 5

حیوان خانگی شما می‌تواند جسدتان را بخورد + جدید

شواهد پیشنهادی در پژوهش می‌توانند به نمونه‌های نادری کمک کنند که در آن‌ها علت مرگ برای پزشک قانونی نامشخص است.

فونسکا می‌افزاید روش جدید برای نمونه‌ای در شیلی کارساز شد. در این پرونده به نظر می‌رسید زنی مسن بر اثر مرگ طبیعی درگذشته باشد و چهره‌اش توسط سگش خورده شده بود. تا زمانی که پزشک قانونی سی‌تی اسکن بدن را انجام نداده بود، کارآگاه‌ها متوجه نشدند که در طول سرقت به‌صورت زن ضربه وارد شده و جای دندان سگ این آسیب‌ها را پنهان کرده است.

پژوهش فوق یک تمرین آکادمیک جالب است و اگر به نظر برسد حیوانی شخص را کشته است، لازم است در ابتدا نوع حیوان مشخص شود. گاهی مظنون‌ها در خانه حضور دارند؛ اما در اغلب موارد، فرقی ندارد جراحت پس از مرگ توسط گربه ایجاد شده باشد یا سگ.

بیشتر بخوانید:

بررسی شواهد یادشده می‌تواند موارد زیادی را آشکار کند. برای مثال با مستندسازی دفعات مردارخواری سگ‌ها می‌توان فهمید این اتفاق در طول دنیاگیری کووید ۱۹ افزایش یافته است یا خیر. همچنین برخی پرونده‌های عجیب را می‌توان به شکل مطالعه‌ی موردی منتشر کرد، اما گزیدگی‌های کوچک معمولا گزارش نمی‌شوند و بنابراین پایگاه داده‌ای مرکزی برای گزارش‌های پزشکی قانونی وجود ندارند.

در هر صورت اگر نگران هستید که روزی حیوان خانگی‌تان جسدتان را بخورد، باید شخصی را داشته باشید که به‌صورت مرتب به شما یا حیواناتتان سر بزند. یکی از موارد مشترک در نمونه‌های مردارخواری حیوانات خانگی این است که شخص برای مدتی طولانی تنها بوده است.

با این‌حال برخی صاحبان حیوان خانگی حتی شاید با دانستن این موضوع احساس راحتی کنند، زیرا می‌دانند به این صورت به حیوانات گرسنه و تنهای خود کمک می‌کنند.Source link

Leave A Reply

Your email address will not be published.