حذف تیتر مقاله‌ها در ایکس؛ تغییرات پرحاشیه ایلان ماسک ادامه دارد + جدید

0 60

حذف تیتر مقاله‌ها در ایکس؛ تغییرات پرحاشیه ایلان ماسک ادامه دارد + جدید

طبق گزارش‌های منتشرشده، به‌نظر می‌رسد آژانس‌های تبلیغاتی و شرکت‌هایی که تبلیغاتشان را در ایکس پخش می‌کردند، ویژگی جدید این شبکه‌ی اجتماعی را نمی‌پسندند؛ اما ایلان ماسک بدون توجه به این حاشیه‌ها و به‌منظور کاهش حجم پست‌ها و نمایش تعداد پست‌های بیشتر در قسمت تایم‌لاین، تغییرات جدید را اعمال کرده است. به‌طور‌کلی، ایلان ماسک بر این باور است که حذف تیتر می‌تواند از گیر‌افتادن کاربران در دام لینک‌های زرد جلوگیری کند.

بااین‌همه‌، ایلان ماسک هنوز‌هم ترجیح می‌دهد «زیبایی بصری» را به‌عنوان دلیل اصلی اعمال تغییرات اخیر معرفی کند؛ اما بر هیچ‌کس پوشیده نیست که هدف نهایی او از این تغییرات، ترغیب و تشویق کاربران به پست‌کردن مطالب طولانی‌تر در ایکس است.

یکی از اولین اقدامات ایلان ماسک پس از تصاحب توییتر و تغییر نام آن به ایکس، طراحی پلن‌های اشتراکی برای استفاده‌ی حداکثری از این پلتفرم بود. اکنون برای داشتن تیک آبی معروف ایکس، باید اشتراک بخرید. از دیگر مزایای اشتراک ایکس، کاهش محدودیت تعداد کاراکتر پست‌ها به ۲۵,۰۰۰ مورد است.

ایلان ماسک اخیراً در یکی از توییت‌هایش اعلام کرده بود که خبرنگاران برای داشتن آزادی‌عمل بیشتر و افزایش درآمدشان از‌طریق انتشار اخبار باید محتوای مدنظر خود را مستقیماً در ایکس منتشر کنند. از این گذشته، ماسک علاقه‌ی زیادی به شهروندخبرنگاری و انتشار ویدئوهای زنده‌ی کاربران در ایکس دارد و تاکنون چندین‌بار کاربران این پلتفرم را به انجام این کار تشویق کرده است.Source link

Leave A Reply

Your email address will not be published.