جوکر فلوریدا: من عامل محبوبیت بازی GTA 6 هستم + جزئیات کامل

0 13

جوکر فلوریدا: من عامل محبوبیت بازی GTA 6 هستم + جزئیات کامل

جوکر فلوریدا نسبت‌ به شکایت از راک‌استار گیمز به‌دلیل استفاده از کاراکتری که در تریلر GTA 6 شباهت زیادی به او داشت، صرف‌نظر کرد؛ اما همچنان ادعا می‌کند خودش دلیل محبوبیت بالای جی تی ای ۶ است.

از زمانی‌ که تریلر پربازدید و رکوردشکن GTA VI منتشر شد، مردی به‌نام لارنس سالیوان که خود را جوکر فلوریدا می‌نامد تهدیدهایی علیه راک‌استار در شبکه‌های اجتماعی منتشر کرد. او چندین ویدیو در تیک‌تاک به‌اشتراک گذاشت و هربار با لحنی تهدید‌آمیز خواسته‌هایش را از شرکت بازی‌ساز بیان کرد.

سالیوان در برخی ویدیوهای خود میلیون‌ها دلار پول از راک‌استار درخواست و این شرکت را به شکایت تهدید کرد. البته لحن سالیوان در ویدیوهای اخیرش کمی نرم‌تر شد و حتی از راک‌استار خواست به او اجازه دهد صداپیشگی شخصیت خودش را در بازی انجام دهد.

جوکر فلوریدا با انتشار ویدیویی جدید در تیک‌تاک گفت: «جی تی ای، راک‌استار، تیک-تو، ما باید صحبت کنیم و دیگر از شما شکایت نمی‌کنم. من بازی را محبوب‌تر می‌کنم و مردم می‌خواهند آن را بازی کنند. من دلیل هیاهوی زیادی هستم که درحال‌حاضر پیرامون بازی وجود دارد.»

جوکر فلوریدا در بخش دیگری از ویدیو خود از راک‌استار تقاضای مبلغ ۵۰ تا ۱۰۰ هزار دلار را می‌کند که خیلی کمتر از مبلغ ۱۰ میلیون‌ دلاری است که قبلاً تقاضا کرده بود. سالیوان همچنان می‌خواهد صداپیشه‌ی شخصیتی باشد که در GTA 6 شباهت بسیار زیادی به او دارد.Source link

Leave A Reply

Your email address will not be published.