ثبت‌نام فوق‌العاده خرید قسطی فیدلیتی بدون ضامن همراه‌مکانیک + جزئیات کامل

0 53

ثبت‌نام فوق‌العاده خرید قسطی فیدلیتی بدون ضامن همراه‌مکانیک + جزئیات کامل

دیگر پیداکردن خودروی خارجی صفر با قیمت کمتر از یک میلیارد تومان، تبدیل به رویا شده است. به‌همین دلیل بعضی از خودروهای چینی مثل فیدیلیتی که نسبت‌به سایر خودروهای خارجی قیمت کمتری دارند، به‌تازگی محبوبیت زیادی پیدا کرده‌اند.

البته خرید نقدی همین خودروها هم از عهده بسیاری از اقشار جامعه خارج است و وقتی این افراد برای خرید قسطی شاسی‌بلندهای محبوب چینی به‌سراغ طرح‌های لیزینگ خودرو می‌روند، با شرایط سفت‌وسخت و عجیبی روبرو می‌شوند که باعث می‌شود قید خرید این خودروها را بزنند. طرح اقساطی جدید همراه مکانیک بازی را عوض کرده و با استفاده از آن می‌توانید فیدلیتی و سایر شاسی‌بلندهای محبوب این روزها را بدون ضامن و با شرایط ویژه بخرید. در این مقاله، با این طرح بیشتر آشنا می‌شوید (این طرح ویژه با مدت محدود و تا پایان تیرماه اجرا خواهد شد).

طرح ویژه فروش قسطی فیدیلیتی بدون ضامن چه مزایایی دارد؟

همان‌طور که گفتیم تقریباً تمامی طرح‌های لیزینگ خودرو برای خرید خودروهای بالای یک میلیارد تومان شرایط سختی دارند و یکی از این شروط سخت، معرفی حداقل یک ضامن معتبر است. این در حالی است که در طرح ویژه فروش قسطی خودرو همراه مکانیک برای خرید قسطی فیدیلیتی و سایر خودروهایی که قیمت آن‌ها بالای 1.4 میلیارد تومان است، نیازی به معرفی ضامن ندارید.

همچنین عدم نیاز به ضامن تنها مزیت این طرح ویژه نیست. در این طرح قسطی می‌توانید تا حدود یک‌سوم قیمت خودروهای خارجی صفر و کارکرده را وام بگیرید که این مزیت هم در سایر طرح‌های لیزینگ خودرو وجود ندارد. در حال حاضر قیمت فیدلیتی پرایم 7 نفره صفر چیزی حدود یک میلیارد و 700 میلیون تومان است و یک حساب و کتاب سرانگشتی شما را به این نتیجه می‌رساند که خرید قسطی آن با واریز دو سوم قیمت تمام شده به عنوان پیش‌پرداخت، چقدر به‌صرفه است.

در یک نگاه کلی، مزایای طرح ویژه خرید قسطی فیدیلیتی به شرح زیر است:

• حذف شرط معرفی ضامن

• کمترین میزان پیش‌پرداخت بین تمامی طرح‌های لیزینگ خودرو

• امکان انتخاب تعداد اقساط بر اساس توان مالی شما و بین 6 تا 36 ماه

• اعتبارسنجی در کمترین زمان ممکن و بدون درگیرکردن شما در امور اداری

• تحویل 48 ساعته خودرو

• ثبت سند شش‌دانگ به نام شما از همان ابتدای کار

• امکان خرید فیدیلتی صفر و کارکرده کارشناسی شده با ضمانت 7 روزه

• تنفس 2 تا ۳ماهه بین واریز پیش‌پرداخت و شروع اقساطSource link

Leave A Reply

Your email address will not be published.