«تیک‌تاک فوتوز» برای درهم‌ شکستن اینستاگرام در راه است + جدید

0 12

«تیک‌تاک فوتوز» برای درهم‌ شکستن اینستاگرام در راه است + جدید

تیک‌تاک تسلط زیادی بر بازار ویدیوهای کوتاه دارد و توانسته است رقابت سنگینی با اینستاگرام و حتی یوتیوب رقم بزند. فرمت ویدیو کوتاه به‌حدی محبوب شد که اینستاگرام و یوتیوب با راه‌اندازی قابلیت‌های Reels و Shorts در مسیر مشابه قدم برداشتند تا از رقابت جا نمانند.

درحالی‌که اینستاگرام تلاش زیادی برای شبیه‌ شدن به تیک‌تاک کرده است، حالا به نظر می‌رسد که شرایط برعکس شده و تیک‌تاک می‌خواهد پلتفرم جدیدی برای اشتراک‌گذاری عکس در دسترس قرار دهد.

وب‌سایت TheSpAndroid با بررسی کد جدیدترین نسخه‌ی اپلیکیشن تیک‌تاک متوجه اشاره به عبارت Tiktok Photos شده است؛ سرویسی که رقیب مستقیم بخش عکس اینستاگرام خواهد بود.

لوگو لورفته اپلیکیشن TikTok Photos

کاربران تیک‌تاک همین حالا هم می‌توانند عکس پست کنند، بااین‌حال عکس‌ها در قالب ویدیوهای معمولی وارد فید کاربران می‌شوند. امکان اشتراک‌گذاری چند عکس و مشاهده‌ی آن‌ها ازطریق اسلاید هم وجود دارد، اما بهترین تجربه‌ی اشتراک‌گذاری عکس در تیک‌تاک ارائه نمی‌شود. این شبکه‌ی اجتماعی برای رفع مشکل می‌خواهد اپلیکیشن جدید و مجزایی به نام تیک‌تاک فوتوز منتشر کند.

به احتمال زیاد پس از راه‌اندازی Tiktok Photos، صفحه‌ی ویژه‌ی این اپلیکیشن در نسخه‌ی اصلی تیک‌تاک طراحی می‌شود تا کاربر بتواند مستقیماً آن را باز یا نصب کند.

مقاله‌های مرتبط

در کد منبع نسخه‌ی جدید تیک‌تاک آمده که «تیک‌تاک فوتوز به‌زودی منتشر می‌شود» اما فعلاً جزئیات خاص دیگری درباره‌ی تیک‌تاک فوتوز منتشر نشده است.

شبکه‌ی اجتماعی بزرگ تیک‌تاک که محبوبیت زیادی بین نسل زد دارد، در آستانه‌ی فیلتر شدن در آمریکا قرار گرفته است. گفته می‌شود که برخی از افراد معروف مثل بابی کوتیک و سم آلتمن به فکر خرید تیک‌تاک هستند تا جلوی فیلتر شدنش را بگیرند.Source link

Leave A Reply

Your email address will not be published.