تکنو از گوشی مفهومی Phantom Ultimate با نمایشگر رول‌شونده رونمایی کرد + جدید

0 38

تکنو از گوشی مفهومی Phantom Ultimate با نمایشگر رول‌شونده رونمایی کرد + جدید

تکنو امروز از جدیدترین دستاورد آزمایشگاه‌های تحقیق‌وتوسعه‌ی خود یعنی مدل مفهومی گوشی هوشمند رول‌شونده‌ی Phantom Ultimate رونمایی کرد. نمایشگر این محصول ازهر دوطرف گسترش می‌یابد و ابعاد استاندارد ۶٫۵۵ اینچی آن درمدت ۱٫۲ تا ۱٫۳ ثانیه به ۷٫۱۱ اینچ افزایش پیدا می‌کند.

Phantom Ultimate از سیستم موتور تک‌درایو استفاده می‌کند که با فشردن یک دکمه ابعاد نمایشگر آن را گسترش می‌دهد. براساس ویدیو کانال یوتیوب تکنو، هنگامی که گوشی رول می‌شود، دستگاهی با ابعاد ۶٫۵۵ اینچ دراختیار خواهید داشت که بخش اضافه‌ی نمایشگر آن در پشت قرار می‌گیرد و به عنوان صفحه نمایش همیشه روشن عمل می کند.

پنل ۷٫۱۱ اینچی LTPO AMOLED رول‌شونده‌ی Phantom Ultimate وضوح ۲۲۹۶ در ۱۵۹۶ پیکسل را ارائه می‌دهد و بدین‌ترتیب تراکم پیکسلی آن به ۳۳۸ پیکسل‌بر اینچ می‌رسد. این نمایشگر همچنین ۱۰۰ درصد گستره‌ی رنگی DCI-P3 را پوشش می‌دهد و البته تأیید این مشخصات برای مدل مفهومی چندان آسان نیست.

گوشی مفهومی Phantom Ultimate ضخامتی معادل ۹٫۹۳ میلی‌متر دارد اما تکنو وعده داده می‌توان به‌راحتی آن را با یک‌دست نگه‌ داشت. بخش کشویی دستگاه با شیشه‌ محافظت می‌شود و بدنه‌ی پشتی آن برای جلوگیری از لیز خوردن دردست، به‌صورت بافت‌دار طراحی شده است.Source link

Leave A Reply

Your email address will not be published.