تولید آیفون ۱۷ منحصرا در هند آغاز خواهد شد + جزئیات کامل

0 23

تولید آیفون ۱۷ منحصرا در هند آغاز خواهد شد + جزئیات کامل

اپل طی سال‌های اخیر تنوع بیشتری به زنجیره‌ی تأمین‌ خود بخشیده است و تمایل زیادی به تولید محصولاتش در هند دارد. گزارش‌های اوایل سال جاری نشان می‌دهد غول فناوری اهل کوپرتینو تصمیم دارد تا سال ۲۰۲۵ حدود ۲۵ درصد تولید گوشی آیفون را به هند انتقال دهد و جدیدترین گزارش مینگ‌چی کو نیز این موضوع را تأیید می‌کند.

طبق اعلام کو، مدل پایه‌ی آیفون ۱۷ در نیمه‌ی دوم سال ۲۰۲۴ به‌طور انحصاری در هند تولید خواهد شد و پیش‌بینی‌ها نشان از عرضه‌ی گوشی مذکور در سال ۲۰۲۵ دارند.

نکته‌ی مهم درمورد آیفون ۱۷ اینکه اولین‌بار است اپل تولید یکی از گوشی‌های خود را در خارج از چین آغاز می‌کند. کو می‌گوید مدل استاندارد این گوشی به‌دلیل دشواری کمتر مراحل تولید و ریسک کم‌تر برای تولید در هند انتخاب شده است.

انتظار داریم سری آیفون ۱۷ در پاییز ۲۰۲۵ عرضه شوند. ازطرفی اپل مونتاژ آیفون را از سال ۲۰۱۷ در هند آغاز کرده و تاتا الکترونیکس اخیراً ۱۰۰ درصد از سهام واحدهای مونتاژ Wistron هند را با پرداخت مبلغی درحدود ۱۲۵ میلیون دلار خریداری کرده است.

باید دید ساخت مدل استاندارد آیفون ۱۷ در هند چه تأثیری بر خط تولید اپل دارد و آیا تغییری در قیمت گوشی مذکور حاصل خواهد شد یا خیر.Source link

Leave A Reply

Your email address will not be published.