توصیه‌های شرکت «ارتباط نماگستر» درباره دوربین مداربسته دید در شب برای منازل و ساختمان‌ها + جدید

0 39

توصیه‌های شرکت «ارتباط نماگستر» درباره دوربین مداربسته دید در شب برای منازل و ساختمان‌ها + جدید

دوربین پلاک‌خوان داهوا به خوبی تصویر افراد را تفکیک می‌کند و نمایش می‌دهد. دوربین خوش‌قیمت داهوا حتی امکان زوم روی تصویر اشخاص را نیز دارد. توصیه می‌کنیم که قبل از خرید، از خدمات مشاوره برای نصب دوربین مداربسته منزل ارتباط نماگستر و بهترین دوربین مداربسته برای منزل استفاده کنید؛ چراکه کوچکترین سهل‌انگاری با هزینه‌ی زیاد و تلف کردن زمان زیاد و افزایش احتمال سرقت مساوی خواهد بود.

نظارت بیشتر با دوربین مداربسته دید در شب رنگی

برای بررسی دوربین مداربسته دید در شب رنگی نظر یکی از کارشناسان ارتباط نماگستر را جویا شدیم؛ این کارشناس بیان کرد که با دوربین مداربسته دید در شب سیاه و سفید هم می‌توان نظارت کافی را داشت؛ ولی در شرکت‌های بزرگ و هتل بزرگ و مکان‌هایی با نور زیاد یا بسیار، به دوربین مداربسته دید در شب رنگی نیاز است.

دوربین‌هایی که دارای سیستم دید در شب داخلی هستند، سطح نور را کنترل می‌کنند و هنگامی که نور برای فیلم‌برداری رنگی بسیار کم می‌شود، سیستم نور مادون قرمز روشن می‌شود و نور مادون قرمز را به بیرون می‌تاباند، فقط دوربین می‌تواند این نور را تشخیص دهد؛ بدین‌ترتیب ویدیوی تولیدشده از رنگی به سیاه‌و‌سفید یا دید در شب واقعی تغییر می‌کند. نور صفر برای عملیات مورد نیاز است.

دوربین مداربسته دید در شب معمولی یا دوربین مدار بسته دید در شب رنگی؟

مهندس خسروی، کارشناس ارتباط نماگستر می‌گوید که اگر ملاک انتخاب شما براساس قیمت است، باید توجه کنید که بعضی از مدل‌های دوربین مداربسته دید در شب رنگی قیمت پایین‌تری نسبت به دوربین معمولی سیاه‌وسفید دارند. در انتخاب این نوع دوربین‌ها باید به نوع فضای موجود برای نصب دوربین دقت کنید و میزان نور را بسنجید؛ اگر دستگاه دی‌وی‌آر قدیمی دارید، دوربین مداربسته معمولی برای شما مناسب است که فضای کمتری هم نیاز دارند. اگر محدوده پوشش‌دهی دوربین برای شما مهم است، گاهی اوقات دوربین‌های مداربسته سیاه‌وسفید معمولی پوشش‌دهی بیشتری نسبت به دوربین مداربسته رنگی دارند.Source link

Leave A Reply

Your email address will not be published.