تمام دستاوردهای جی تی ای ۶ قبل از عرضه رسمی + جدید

0 7

تمام دستاوردهای جی تی ای ۶ قبل از عرضه رسمی + جدید

GTA 6 سروصدای زیادی در دنیای بازی‌های ویدیویی ایجاد کرده و از همین‌حالا رکوردهای مختلفی را شکسته است. راک‌استار با انتشار اولین تریلر رسمی از بازی نشان داد برنامه‌های زیادی برای محبوب‌ترین عنوان جهان‌باز خود دارد و طبق گمانه‌زنی‌ها، داستان بازی نیز بسیار جذاب خواهد بود و تحول بزرگی در سری GTA ایجاد خواهد کرد.

بازی GTA 6 از ماه‌ها قبل به‌طور منظم سرتیتر خبرها بوده و دستاوردهای جذابی هم داشته است. توییت راک‌استار درمورد انتشار اولین تریلر رسمی این بازی، فقط در ۲۴ ساعت ۱٫۸ میلیون لایک به‌دست آورد و جایگاه پرطرفدارترین توییت مرتبط با بازی را به‌خود اختصاص داد و واضح به‌نظر می‌رسد که تبلیغاتش وارد سطح جدیدی شده است.

بازی GTA 6 احتمالاً بهار ۱۴۰۴ منتشر می‌شود

انتظار برای اولین تریلر GTA 6 به‌خصوص پس‌ از انتشار توییت راک‌استار به‌شدت افزایش یافت. طرفداران مشتاقانه منتظر انتشار ویدیو بازی در یوتیوب بودند و این کلیپ موفق شد رکوردهای زیادی را در پلتفرم اشتراک‌گذاری ویدیو گوگل بشکند.

به‌نوشته‌ی IndiaTodayGaming، تریلر GTA 6 پس‌ از انتشار در یوتیوب سه رکورد جهانی گینس را شکست و در کنار توییتر راک‌استار، هیجان گیمرهای مشتاق را بیش‌ از پیش افزایش داد.

درواقع بازدیدهای تریلر جی تی ای ۶ در ۲۴ ساعت اول آن‌قدر زیاد بود که لقب پربازدیدترین ویدیو غیر موسیقی یوتیوب را به‌خود اختصاص داد. این تریلر همچنین به‌عنوان محبوب‌ترین تریلر بازی‌های ویدیویی در یوتیوب شناخته می‌شود؛ زیرا فقط در ۲۴ ساعت ۸٫۹ میلیون لایک دریافت کرد.Source link

Leave A Reply

Your email address will not be published.