تماشا کنید: نگاه نزدیک به خانواده‌ آیفون ۱۵ از دید رسانه‌های فناوری + جدید

0 20

تماشا کنید: نگاه نزدیک به خانواده‌ آیفون ۱۵ از دید رسانه‌های فناوری + جدید

اپل در رویداد Wonderlust شب گذشته، محصولات جدید خود ازجمله سری آیفون ۱۵ را معرفی کرد. قیمت گوشی آیفون جدید هیچ تفاوتی با نسل قبل نداشته و تغییرات مختلفی روی آن‌ها اعمال شده است.

آیفون ۱۵، آیفون ۱۵ پلاس، آیفون ۱۵ پرو و آیفون ۱۵ پرو مکس چهار عضو گوشی‌های جدید اپل هستند. رسانه‌های معتبر فناوری و یوتیوبرهای معروف، ویدیوهایی از نگاه نزدیک به سری آیفون ۱۵ منتشر کرده‌اند و هرکدام دیدگاه خود را درمورد قابلیت‌ها و تغییرات این گوشی‌ها ارائه داده‌اند.

MrWhostheboss یکی از پرطرفدارترین‌ کانال‌های حوزه‌ی فناوری در یوتیوب است که اکنون ویدیویی از نگاه نزدیک به سری آیفون ۱۵ منتشر کرده و در آن به نکات مثبت و منفی گوشی‌های جدید اپل اشاره دارد.

در ادامه ویدیویی از کانال معروف Unbox Therapy را داریم که انواع مدل‌های آیفون ۱۵ را در رنگ‌بندی‌های مختلف به‌نمایش می‌گذارد و دید بهتری از این گوشی‌ها به ما ارائه می‌دهد.

وب‌سایت مک‌رومرز نیز یکی از شناخته‌شده‌ترین منابع خبرهای مرتبط با اپل است و حالا خبرنگار این وب‌سایت ویدیویی از نگاه نزدیک به انواع مدل‌های سری آیفون ۱۵ منتشر کرده تا بیشتر با جزئیات این گوشی‌ها آشنا شویم و ببینیم غول فناوری اهل کوپرتینو امسال چه ویژگی‌های جدیدی در آیفون‌های خود ارائه داده است.

مارکز براونلی معروف به MKBHD نیز ویدیویی از نگاه اولیه به خانواده‌ی آیفون ۱۵ اپل منتشر کرده که در عنوان آن به درگاه USB C این محصولات اشاره دارد. او با سبک همیشگی خود، زیر و بم آیفون‌های جدید را به ما نشان می‌دهد و به تفاوت‌های آن‌ها نسبت‌به نسل قبل اشاره‌های مختصری دارد.

کانال معروف دیگری که ویدیو نگاه اولیه به خانواده‌ی آیفون ۱۵ را منتشر کرد، SuperSaf است که او هم به تفاوت‌های این گوشی‌ها با سری آیفون ۱۴ و همچنین امکانات جدید می‌پردازد.Source link

Leave A Reply

Your email address will not be published.