تماشا کنید: مقاومت وان‌ پلاس پد در برابر خط‌وخش، خم‌ شدن و شعله آتش + جدید

0 121

تماشا کنید: مقاومت وان‌ پلاس پد در برابر خط‌وخش، خم‌ شدن و شعله آتش + جدید

وان‌پلاس پد، اولین تبلت این شرکت است که ظاهراً می‌خواهد جای خود را به‌سرعت بین برترین‌های بازار باز کند و به‌ یکی از بهترین تبلت‌ها تبدیل شود. حتی نام قاتل آیپد برای تبلت وان‌پلاس مطرح شده و این سؤال در ذهن ایجاد می‌شود که مقاومت و طول‌ عمر دستگاه مذکور چقدر است؟

همه می‌دانیم آیپدها دوام بسیار بالایی دارند و از نظر نرم‌افزاری و سخت‌افزاری پس‌ از سال‌ها همچنان به‌خوبی کار می‌کنند. درواقع جدیدترین آیپد پرو اپل، یکی از متقاعدکننده‌ترین آزمون‌های مقاومت را تجربه کرد و از آن جان سالم به‌ در برد.

کانال یوتیوب JerryRigEverything اکنون وان‌پلاس پد را زیر تیغ برده تا مقاومت آن را دربرابر خم شدن و خط‌وخش بررسی کند. اگرچه در پایان ویدیوی زک، نمایشگر دستگاه از قاب بیرون می‌آید، همچنان آزمون را با موفقیت پشت‌ سر می‌گذارد.

اگر با سبک ویدیوهای JerryRigEverything آشنایی ندارید باید اشاره کنیم او گوشی‌های هوشمند و تبلت‌ها را تحت شکنجه‌های مختلفی قرار می‌دهد که احتمالاً در استفاده‌های روزانه کمتر با آن‌ها مواجه می‌شویم. او در ابتدای ویدیوهای خود، نمایشگر دستگاه موردنظر را از نظر خش‌پذیری آزمایش می‌کند و پس‌ از آن با اعمال فشار از جلو و پشت، مقاومت آن را دربرابر خم‌شدن مورد بررسی قرار می‌دهد.

وان‌ پلاس پد، بدنه‌ای از جنس فلز دارد و سالم ماندن آن پس‌ از آزمون خم‌شدن چندان تعجب‌آور نیست. همان‌طور که اشاره شد، صفحه‌نمایش دستگاه کمی بیرون زد ولی در پایان ویدیو همچنان سالم باقی ماند.Source link

Leave A Reply

Your email address will not be published.