تماشا کنید: آزمون مقاومت Nothing Phone (2) دربرابر خم‌شدن، خط‌وخش و شعله‌ آتش + جزئیات کامل

0 60

تماشا کنید: آزمون مقاومت Nothing Phone (2) دربرابر خم‌شدن، خط‌وخش و شعله‌ آتش + جزئیات کامل

پس‌از معرفی رسمی گوشی هوشمند ناتینگ فون (۲)، یوتیوبر معروف، زک نلسون از کانال JerryRigEverything ویدیویی از دستگاه جدید ناتینگ منتشر کرد تا‌ آن را به‌سبک همیشگی خود ازنظر مقاومت دربرابر خم‌شدن، خط‌وخش و غیره بررسی کند.

زک همیشه در ویدیوهای خود، تفسیری جذاب و ساده درمورد گوشی‌های هوشمند ارائه می‌دهد اما این‌بار درمورد Nothing Phone (2) تصمیم گرفت حتی یک کلمه حرف نزند تا بینندگان خودشان داستان آزمون مقاومت گوشی را در ذهن تداعی کنند.

زک ابتدا ناتینگ فون (۲) را جعبه‌گشایی می‌کند و نگاهی اجمالی به آن ارائه می‌دهد و سپس شاهد نمایش نمونه زنگ‌های جذاب دستگاه هستیم که با سیستم LED قاب پشتی هماهنگ هستند. در مرحله‌ی بعد مثل همیشه برچسبی با شماره‌های ۲ تا ۱۰ روی نمایشگر قرار می‌دهد تا مقاومت صفحه‌نمایش را دربرابر خط‌وخش بررسی کند. در این بخش مشاهده می‌کنیم Nothing Phone (2) مثل اکثر گوشی‌های امروزی با ابزار شماره ۶ خراش برمی‌دارد و ابزار شماره ۷ خطوط عمیق‌تری روی آن به‌جا می‌گذارد.

دوربین جلوی ناتینگ فون (۲) زیر شیشه‌ی نمایشگر قرار دارد و بنابراین با تیزبُر زک خراش برنمی‌دارد. قاب دستگاه از جنس فلز است که با نوک تیزبر خراشیده می‌شود و شیشه‌ای بودن قاب پشتی باعث می‌شود در این آزمایش عملکردی شبیه صفحه‌ نمایش داشته باشد.

زک سپس نمایشگر Nothing Phone (2) را با فندک آزمایش می‌کند که پس‌از چندثانیه جلوه‌ای سفید‌رنگ در محل اعمال شعله‌ی آتش به‌چشم می‌خورد. البته این ناحیه‌ی سفید‌رنگ پس‌از مدت بسیار کوتاهی دوباره به‌حالت قبل برمی‌گردد.

حسگر اثرانگشت ناتینگ فون (۲) زیر نمایشگر قرار دارد و حتی پس‌از اعمال خط‌وخش فراوان روی این ناحیه، همچنان عملکرد دقیقی دارد و به‌خوبی کار می‌کند.

درنهایت شاهد آزمایش خم‌شدن Nlothing Phone (2) هستیم که زک با اعمال فشار زیاد از هر دوطرف گوشی سعی دارد آن را خم کند. البته گوشی جدید ناتینگ در این مرحله نیز عملکرد خوبی ارائه‌ می‌دهد و همچنان سالم باقی می‌ماند. درادامه می‌توانید ویدیو کامل این آزمایش را تماشا کنید.Source link

Leave A Reply

Your email address will not be published.