تشخیص فونت نوشته از روی عکس + جدید

0

[ad_1]

تشخیص فونت نوشته از روی عکس + جدید

اگر به‌دنبال برنامه‌ای برای تشخیص فونت‌های لاتین هستید، Find my Font انتخاب مناسبی محسوب می‌شود و نرم‌افزاری ایدئال برای طراحان گرافیک، طراحان وب و همه افراد خلاقی است که نمی‌خواهند وقت خود را برای جست‌وجوی فونت تلف کنند. می‌توانید از طریق دوربین برنامه از فونت خاصی عکس بگیرید یا تصویر را از گالری گوشی آپلود کنید و به برنامه اجازه دهید تا فونت آن را تنها در چند ثانیه پیدا کند.

Find my Font شامل بیش از ۱۵۰۰۰۰ فونت مختلف است. البته در کنار ویژگی‌های خوبی که ارائه می‌دهد، امکان دانلود فونت وجود ندارد و تنها می‌توانید برای شناسایی فونت از آن بهره ببرید. از دیگر قابلیت‌های برنامه، می‌توان به امکان چرخش تصاویر و شناسایی حروف غیرمتصل اشاره کرد.

گفتنی است که نسخه‌ی دسکتاپ این برنامه که برای سیستم‌عامل‌های ویندزو و مک در دسترس قرار دارد، قادر است فونت‌های غیر لاتین را هم شناسایی کند. این نرم‌افزار فونت‌ها را در زمانی کوتاه تشخیص می‌دهد و افزون‌ بر پیدا کردن فونت روی تصویر، فونت‌های مشابه را هم نمایش می‌دهد.

آیا تشخیص فونت های فارسی از روی عکس ممکن است؟

همان‌طور که اشاره شد، درحال‌حاضر هیچ سایت یا برنامه‌ای برای تشخیص فونت فارسی از روی عکس وجود ندارد. اکثر سایت‌هایی که معرفی کردیم، در زمینه‌ی فروش و ارائه‌ی فونت‌های مختلف فعالیت دارند و در کنار این، ابزار آنلاین تشخیص فونت نوشته از روی عکس را هم در اختیار کاربران قرار داده‌اند. درحالی‌که سایت‌های ایرانی از چنین ابزاری برخوردار نیستند و فقط مرجعی برای دسترسی به انواع فونت ایرانی به‌شمار می‌آیند.

[ad_2]

Source link

Leave A Reply

Your email address will not be published.