تریلر این بازی را ببینید تا هرگز به آدم سابق تبدیل نشوید! [تماشا کنید] + جدید

0 6

تریلر این بازی را ببینید تا هرگز به آدم سابق تبدیل نشوید! [تماشا کنید] + جدید

سونی در مراسم State of Play تریلر جدیدی از دنباله‌ی بازی Death Stranding به نمایش گذاشت. در این تریلر می‌توانیم مکان‌های جدید، عروسک سخنگو و شخصیت شرور داستان را ببینیم که ظاهری شبیه به جوکر دارد. تریلر دث استرندینگ ۲ با حال و هوای عجیبش، یکی از متفاوت‌ترین تریلرهای دنیای بازی است.

دنباله‌ی بازی Death Stranding قرار است با نام Death Stranding 2: On the Beach در سال ۲۰۲۵ برای کنسول پلی استیشن ۵ منتشر شود.

بازی Death Stranding 2 برای اولین‌ بار در مراسم گیم آواردز سال ۲۰۲۲ رونمایی شد. نسخه‌ی اول بازی در کنار کنسول پلی استیشن برای کامپیوترهای شخصی و گوشی آیفون در دسترس قرار گرفت. این بازی بار دیگر با تکیه‌بر بازیگران مطرح هالیوود از جمله نورمن ریدس، ساخته شده است.

در توضیحات رسمی بازی آمده است: «سم به همراه یارانش به سفری جدید می‌روند تا بشریت را از نابودی نجات دهند. با عبور از دنیایی که دشمنان، موانع مختلف و یک سؤال فراموش‌نشدنی در آن وجود دارد: آیا باید به هم متصل می‌شدیم؟»

استودیو هیدئو کوجیما با استودیو A24 برای ساخت یک فیلم لایو-اکشن براساس بازی دث استرندینگ همکاری کرده و در حال کار روی یک بازی ترسناک برای کنسول ایکس باکس به نام OD است.Source link

Leave A Reply

Your email address will not be published.