بینگ و کوپایلت ویندوز ۱۱ چندین قابلیت جذاب هوش مصنوعی دریافت می‌کنند + جدید

0 19

بینگ و کوپایلت ویندوز ۱۱ چندین قابلیت جذاب هوش مصنوعی دریافت می‌کنند + جدید

مرورگر مایکروسافت اج نیز که نوار کناری کوپایلت را دارد، امکان نوشتن متن در ورودی متن وب‌سایت‌ها را دریافت می‌کند. هم‌اکنون، می‌توانید از کوپایلت در مایکروسافت اج برای خلاصه‌کردن ویدئوهایی بهره ببرید که در یوتیوب تماشا می‌کنید.

برنامه‌نویسان و توسعه‌دهندگان ممکن است به ویژگی جدید مفسر کد که به‌زودی به کوپایلت افزوده می‌شود، علاقه‌مند شوند. این ویژگی جدید به کاربران امکان می‌دهد تا محاسبات و تجزیه‌و‌تحلیل داده‌ها یا حتی کدهای دقیق‌تری را از چت‌بات هوش مصنوعی دریافت کنند.

مایکروسافت در‌این‌باره می‌گوید: «کوپایلت کدی را می‌نویسد تا به درخواست‌های پیچیده و به زبان روزمره‌ی شما پاسخ دهد. سپس، آن کد را در محیط Sandbox اجرا می‌کند و از نتایج برای ارائه‌ی پاسخ‌های با‌کیفیت‌تر به شما بهره می‌برد. همچنین، فایل‌ها را می‌توانید روی کوپایلت آپلود و از آن دانلود کنید. بنابراین، با داده‌ها و کدهای خود و نتایج جست‌وجوی Bing می‌توانید به‌راحتی کار کنید.»

مایکروسافت در حال اضافه‌کردن جست‌وجوی عمیق به نتایج نمایش‌داده‌شده برای کاربران در مرورگر بینگ است. یوسف مهدی در‌این‌باره می‌گوید: «جست‌وجوی عمیق از قدرت GPT-4 استفاده می‌کند تا درباره‌ی موضوعات پیچیده، نتایج جست‌وجوی بهینه‌ای ارائه دهد. در‌واقع، فعال‌کردن جست‌وجوی عمیق عبارت‌های جست‌وجو را به توضیحات جامع‌تری گسترش می‌دهد تا نتایج مرتبط‌تری به کاربر ارائه شود.»Source link

Leave A Reply

Your email address will not be published.