به‌روزرسانی شیائومی ۱۳ اولترا عملکرد گیمینگ و عمر باتری این گوشی را ارتقا می‌دهد + جدید

0 79

به‌روزرسانی شیائومی ۱۳ اولترا عملکرد گیمینگ و عمر باتری این گوشی را ارتقا می‌دهد + جدید

شیائومی ۱۳ اولترا جدیدترین گوشی هوشمند پرچمدار برند چینی است که از دوربین، نمایشگر و سخت‌افزار بسیار قدرتمند بهره می‌برد. این محصول به تراشه‌ی پرچمدار کوالکام مجهز شده و عمر باتری بسیار خوبی ارائه می‌دهد. شیائومی ۱۳ اولترا به‌عنوان گوشی گیمینگ تبلیغ نمی‌شود، اما سیستم-روی-چیپ Snapdragon 8 Gen 2 به دارندگان این دستگاه اجازه می‌دهد حتی سنگین‌ترین بازی‌ها را به‌راحتی اجرا کنند.

اکنون شیائومی به‌روزرسانی نرم‌افزاری جدیدی برای شیائومی ۱۳ اولترا منتشر کرده است که عمر باتری و تجربه‌ی گیمینگ را بهبود می‌دهد و علاوه‌براین برخی مشکلات مربوط به نرخ به‌روزرسانی را رفع می‌کند.

گیزموچاینا می‌نویسد، به‌روزرسانی جدید شیائومی ۱۳ اولترا مشکل نرخ‌ فریم غیرعادی این دستگاه را که پس‌ از باز شدن میکروفون بازی رخ می‌داد، برطرف کرده است. این باگ با روشن شدن میکروفون هنگام اجرای بازی، نرخ نوسازی دستگاه را کاهش می‌داد.

علاوه‌براین به‌روزرسانی جدید شیائومی ۱۳ مشکل نمایش اشتباهی هشدارِ داغ‌کردن دستگاه را رفع می‌کند. اکنون این پیام فقط زمانی نشان داده خواهد شد که گوشی واقعاً بیش‌از حد گرم شده باشد. از طرف دیگر، مشکل مصرف غیرعادی باتری در پردازنده برطرف شده است. آپدیت جدید این گوشی پرچمدار همچنین شامل وصله‌ی امنیتی می ۲۰۲۲ می‌شود.Source link

Leave A Reply

Your email address will not be published.