بهترین مارک پرایمر صورت با وبسایت الانزا + جدید

0 41

بهترین مارک پرایمر صورت با وبسایت الانزا + جدید

پرایمر مای مدل Matt Touch

اگر قصد خرید بهترین مارک پرایمر صورت ایرانی را دارید بهتر است حتماً برند مای را در میان گزینه های خود قرار دهید. پرایمر مای مدل Matt Touch به طور ویژه برای پوست چرب تولید شده و به همین دلیل فاقد چربی است.

در این پرایمر از ویتامین های مغذی پوست مانند A، B، D و E استفاده شده که باعث جلوگیری از چین و چروک پوست و تغذیه صورت می شوند.

این پرایمر بدون رنگ است و بافت سبک و ابریشمی دارد. بنابراین افراد مختلف با رنگ پوست های متفاوت می توانند از آن برای زیرسازی آرایش استفاده کرده و باعث پوشش عیوب پوستی خود شوند.

از نظر بسیاری از مصرف کنندگان، اینلی بهترین مارک پرایمر صورت است. این افراد به این دلیل پرایمر اینلی را مورد استفاده قرار می دهند که فاقد چربی بوده و باعث براقیت و جوش صورت نمی شود.

همچنین پرایمر اینلی از مواد مغذی پوست مانند ویتامین E تشکیل شده و رطوبت مورد نیاز پوست صورت را تامین می کند. با استفاده از پرایمر اینلی عیوب پوست کاملاً پوشیده شده و می توانید آرایشی حرفه ای و ماندگار را تجربه کنید.

پرایمر مات کننده آردن سری Expert Age

افرادی که پوستی چرب دارند بعد از آرایش از براقیت پوست خود ناراضی هستند. این افراد نیاز به یک پرایمر مات کننده دارند که براقیت پوست را از بین برده و باعث ایجاد جلوه مات شود.

اگر شما نیز از این مشکل رنج می برید و به دنبال بهترین برند پرایمر برای پوست چرب می گردید حتماً پرایمر مات کننده آردن را امتحان کنید. این محصول برق صورت، خستگی، استرس و پیری پوست را از بین برده و به دلیل ترکیبات مغذی اش باعث تامین رطوبت مورد نیاز صورت می شود.

از پرایمر آردن می توان برای انواع پوست استفاده کرده و باعث افزایش ماندگاری آرایش صورت شد. به دلایل ذکر شده بیشترین طرفداران پرایمر مات کننده آردن را افرادی که پوست چرب دارند تشکیل می دهند.

بهترین مارک پرایمر برای منافذ باز پوست

اگر سایز منافذ باز پوستتان بزرگ است، نمی توانید با استفاده از کرم پودر و پنکک این مشکل را از بین ببرید.

بنابراین به یک پرایمر با کیفیت احتیاج دارید که به خوبی سطح پوست را پوشانده و باعث رفع منافذ باز پوست شود. به همین دلیل در ادامه به معرفی بهترین مارک پرایمر برای منافذ باز پوست می پردازیم.

پرایمر کوچک کننده منافذ بنفیت

اگر به دنبال بهترین مارک پرایمر برای منافذ باز پوست می گردید حتماً پرایمر کوچک کننده منافذ بنفیت را تهیه کنید. این محصول برای انواع پوست به خصوص پوست چرب تولید شده و باعث کوچک شدن سایز منافذ باز پوست و از بین رفتن عیوب صورت می شود.

پرایمر بنفیت فاقد چربی است، بافت سبکی دارد و جلوه ای مات و طبیعی به پوست شما می بخشد. همچنین پرایمر بنفیت از پوست صورت در برابر آلودگی و رادیکال های آزاد محافظت می کند.

پرایمر رنگ طبیعی لامیلا مدل Isolation

به عنوان بهترین مارک پرایمر برای منافذ باز پوست قصد داریم پرایمر رنگ طبیعی لامیلا مدل Isolation را معرفی کنیم.

این محصول منافذ باز پوست را کوچک کرده و با رطوبت رسانی به پوست باعث شادابی و طراوت صورت می شود. همچنین پرایمر رنگ طبیعی لامیلا دیگر عیوب پوستی از جمله لک و آکنه را می پوشاند و پوست صورت را کاملاً صاف و یکدست می کند.

در این مقاله به معرفی بهترین مارک پرایمر صورت برای پوست های چرب و خشک پرداختیم. همچنین در ادامه بهترین پرایمرهای بازار برای کوچک کردن سایز منافذ باز پوست را معرفی کردیم.

در صورتی که قصد دارید مانند حرفه ای ها میکاپ کرده و باعث افزایش ماندگاری آرایش صورت خود شوید حتماً یک پرایمر با کیفیت را خریداری کرده و به عنوان زیرساز آرایش مورد استفاده قرار دهید.Source link

Leave A Reply

Your email address will not be published.